Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.04.2012 ВІД РЕДАКЦІЇ:

Від редакції: публікуючи це не дуже оперативне спростування, хочемо уточнити все ж, що у публікації жодним словом не стверджується, що побитий юнак є зразковим громадянином. Йдеться на початку про трудяг-батьків, які прожили нелегке життя, багато працюючи й ставлячи на ноги дітей. Також редакцією ніде не вказується, що хлопця у міліції побили: йому була надана газетна площа й змога висловитись, щоб він розповів усе так, як запам’ятав.
     Не піддається ніякій логіці пояснення, що юнаків затримали за підозрою у причетності до скоєння розбою чи грабежу: невже особи, котрі вчинили такі важкі діяння, могли спокійно стояти посеред вулиці й чекати, коли їх забере патрульна машина? При цьому ні у міліцейському, ні в прокурорському коментарях нічого не сказано про те, що, як з’ясувалося, ні О.Чипіжук, ні інший затриманий до тієї крадіжки з магазину жодного відношення не мали. Хотілося б знати, чи хтось із правоохоронців вибачився перед хлопцями та їхніми батьками за те, що їх за такою підозрою було доставлено в міліцію? Натомість створюється негативне “досьє” на людину... То невже в цьому полягає основна місія прокуратури, а не в захисті прав громадян?
     Чи, може, в нас уже стало нормою – підбирати кого завгодно на вулиці, «схожих на злочинців»? У якому часі ми живемо, панове міліціонери? Відносно офіційного звернення в прокуратуру, то кореспондент В.Завадська, готуючи публікацію, віддала копію листа батьків О.Чипіжука особисто прокурору, а щодо реагування на нього - спілкувалась зі старшим слідчим, який проводив перевірку. Його реакція наведена у публікації. Віриться, що у Руслана Мироновича Гнатка вистачить совісті не відмовитись від своїх слів. Якого ще «офіційного» звернення необхідно було?
     Тепер про те, що «обидва затриманих розписались у журналі, де зазначили, що претензій до працівників міліції не мають». Так, Олександр під час розмови згадував цей епізод і пояснив так: «Я розумів, що не треба ставити підпис. Але в той же час усвідомлював, що якби цього не зробив, мене знову відвели б на другий поверх, де все продовжилося б…» Принагідно від редакції хотіли б зауважити, що й працівникам «ТП» щоразу настійливо пропонують поставити у журналі такий підпис, хоча вони приходять до міліції в службових, а не особистих справах.
     І насамкінець. Дивує, що ніхто із правоохоронців не захотів прокоментувати слова та заяви міністра внутрішніх справ В.Захарченка. Звісно, редакції «ТП» дуже хочеться вірити, що Славутський РВ УМВС не відноситься до тих райвідділів міліції, де відбуваються побиття і катування. Зрештою, міністр сказав більше за автора публікації. Прислухайтесь до нього, панове!


  коментарі: 3

 :   (написано 06.06.2012 в 07:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 3 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік