Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.04.2012 ЛИСТ ІЗ ПРОКУРАТУРИ

У газеті «Трудівник Полісся» 29.03.2012р. опубліковано статтю під назвою «За що побили нашого сина?» (автор Завадська В.В.), у якій йдеться про побиття працівниками Славутського РВ УМВСУ в області затриманого Чипіжука О.П. Також зазначається, що Чипіжук О.П. є зразковим громадянином, а доставляння його в міліцію було абсолютно безпідставним. Крім того, автор статті вказує, що міжрайпрокуратура на цей факт ніяким чином не реагує, а слідчий відмовляється надавати інформацію.
     
     Водночас, в Славутську міжрайпрокуратуру Завадська В.В. офіційно за коментарем щодо даної справи не зверталась, інформацію про хід перевірки не запитувала, а в статті посилається лише на суб'єктивні твердження батьків Чипіжука О.П.
     Інформація, оприлюднена в статті «За що побили нашого сина?» не відповідає дійсності та підлягає спростуванню у найближчому номері газети з наступних підстав.
     1.03.2012 в Славутську міжрайонну прокуратуру надійшла заява жительки м.Славута Чипіжук Г.М. про те, що 22.02.2012р. о 22 годині працівники Славутського РВ УМВСУ в області безпідставно доставили її сина Чипіжука О.П., 29.11.1984р.н., у райвідділ, де спричинили йому тілесні ушкодження.
     За даним фактом міжрайпрокуратурою проведено перевірку, в ході якої встановлено, що 28.02.2012р. до Славутського РВ УМВСУ для встановлення осіб та перевірки їх на причетність до скоєння злочину були доставлені двоє осіб з явними ознаками алкогольного сп'яніння, які за прикметами були схожі на розшукуваних злочинців, котрі із застосуванням насильства відкрито викрали з місцевого магазину товари та гроші. Доставленими виявились жителі м.Славута Чипіжук О.П. та Охремчук С.В. Тоді ж відносно них за появу в громадських місцях у нетверезому стані співробітниками райвідділу складено протоколи про адміністративні правопорушення (ч.2 ст.178 тач.1 ст.178 КУпАП).
     Охремчук С.В., який у райвідділі увесь час перебував із Чипіжуком О.П., вказав, що ніхто із працівників міліції ні до нього, ні до Чипіжука О.П. фізичної сили чи психологічного тиску не застосовував, будь-яких документів підписувати не змушував. Під час виходу з райвідділу на поганий стан здоров'я Чипіжук О.П. не скаржився, обидва затриманих розписались у журналі, де зазначили, що претензій до працівників міліції не мають.
     Сумніви щодо правдивості тверджень Чипіжука О.П. про побиття його міліціонерами викликає також той факт, що із райвідділу міліції він вийшов 28.02.2012р. о 23 годині 20 хвилин, додому прийшов, за свідченням його матері, близько 23 години 30 хвилин, а швидку зі скаргами на нудоту та запаморочення викликав лише 29.02.2012р. о 1 годині 05 хвилин. Що відбувалось упродовж півтори години в Чипіжука О.П. вдома, ніхто не пояснює.
     Згідно з актом судово-медичного обстеження, виявлені у Чипіжука О.П. тілесні ушкодження у вигляді струсу головного мозку та інші могли бути заподіяні як в результаті нанесення удару, так і при падінні та ударі лівою боковою поверхнею голови. Також лікарі швидкої медичної допомоги виявили у нього 3,4 проміле алкоголю, а він сам навіть не пригадує, що з приводу тілесних ушкоджень поясню- вав медикам.
     Окрім того, Чипіжук О.П. неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за появу в громадських місцях у п'яному вигляді.
     Вищенаведене свідчить, що у ході перевірки не здобуто жодних об'єктивних даних про перевищення службовими особами Славутського РВ УМВСУ в області своїх службових повноважень - застосування до Чипіжука О.П. недозволених методів дізнання та досудового слідства, психічного та фізичного тиску, а також даних про завідомо незаконний привід. Враховуючи це, міжрайпрокуратурою відмовлено в порушенні кримінальної справи відносно працівників Славутського РВ УМВСУ за фактом незаконного приводу, перевищення ними влади та службових повноважень, за відсутністю в їхніх діях складу злочинів.
     Славутський міжрайонний прокурор
      В. МУШИНСЬКИЙ.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 06.06.2012 в 07:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік