Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.04.2012 ЯК ЗАХИЩЕНІ НАСЕЛЕННЯ І ТЕРИТОРІЯ СЛАВУТЧИНИ?

Комплексна перевірка щодо реалізації заходів державної політики у цій важливій сфері тривала у районі в період 17-26 квітня. Опікувалось нею управління Державної інспекції техногенної безпеки у Хмельницькій області. Інспектувати готовність районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій, що мають у віданні ліси, щодо їх протипожежного захисту у весняно-літній пожежонебезпечний період, прибули перші особи Управління на чолі із головою комісії Віталієм Голубом – підполковником служби цивільного захисту, заступником начальника Управління, начальником відділу контролю за діяльністю органів виконавчої влади, кадрового та правового забезпечення.
     Початку роботи комісії передувала зустріч у залі засідань Будинку рад, яку провів начальник цивільної оборони Славутського району, голова райдержадміністрації Олег Несен. Представивши членів комісії та окресливши її повноваження, він перерахував основні завдання цивільної оборони району, якими є: запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження і запровадження заходів щодо зменшення збитків та втрат у разі аварій, катастроф, вибухів, великих пожеж та стихійного лиха; оповіщення населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій та постійне його інформування про наявну обстановку; організація життєзабезпечення населення під час аварій, катастроф та стихійного лиха; проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в місцях лиха та осередках ураження; підготовка і перепідготовка керівного складу цивільної оборони, її органів управління та сил; навчання населення вмінню застосовувати засоби захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях.
     "На території нашого району існують 8 потенційно-небезпечних об’єктів: два хімічно-небезпечних (філія Славутського маслоробного комбінату ПП "КФ "Прометей" та ФГ "Перлина Полісся" с.Берездів) та шість пожежо-небезпечних (ПП "Лукойл-Україна" АЗС №2306, АГНКС Славутської філії ТОВ "Укрінвестгаз", АЗС №62 "ТК-Ольгерт", ДП "Ганнопільський спиртзавод", ВАТ "Славутський солодовий завод" і КП "Славутський піщаний кар’єр"), - перерахував Олег Анатолійович.
      Хмельницька АЕС. У разі загальної аварії на території району може скластися небезпечна радіаційна обстановка. Радіаційному забрудненню, небезпечному для проживання, може під- лягати 30-км зона, у якій знаходяться 47 населених пунктів (21 сільська рада), де мешкає близько 20800осіб сільського населення.
      У північній частині району (територією Піддубецької, Киликиївської, Клепачівської, Довжківської та Великоск- нитської сільрад) проходить продуктопровід "Дружба" довжиною 26км. У разі його пошкодження у районі може виникнути складна аварійна обстановка (з розливом нафтопродукту та виникненням великих пожеж).
      У східній частині району (території Великоправутинської, Малоправутинської, Манятинської, Хоровецької, Миньковецької, Цвітоської та Варварівської сільрад) проходить магістральний газопровід "Торжок-Долина" довжиною 50км. У разі аварії можливі вибухи та значні пожежі.
      ДП "Славутське лісове господарство" (площа - 23027га). Можливе виникнення масових пожеж у лісових масивах, особливо сухої літньої пори. Найнебезпечніша ситуація може скластися під час лісової пожежі на території військової частини А 1358 (с.Цвітоха, артбаза зі зберігання боєприпасів).
      Катастрофа на залізниці у межах району може спричинити зупинку руху залізничного транспорту, а в разі аварії з розливом отруйних речовин - утворити зону хімічного ураження мешканців сіл, розташованих біля залізничної колії (Кам’янка, Цвітоха, Улашанівка, Крупе-ць, Колом’є, Старий Кривин).
      Хімічно-небезпечні об’єкти - філія Славутського маслоробного комбінату ПП "КФ "Прометей", ФГ "Перлина Полісся" с.Берездів, на яких для технологічного процесу використовується аміак. У випадку викидів парів аміаку в атмосферу або розлив його у приміщенні компресорної станції можливе зараження територій об’єктів і хімічне ураження їх працівників.
      Гідрометеорологічні явища, які здатні призвести до стихійного лиха, внаслідок чого можливе пошкодження ліній електропостачання, а також повітряних ліній зв’язку і радіомовлення.
     Враховуючи вищевикладене, штабом цивільної оброни району розроблено наступні плани: цивільної оброни на мирний час; захисту та евакуації населення та сільськогосподарських тварин у разі аварії на Хмельницькій АЕС; попередження надзвичайних ситуацій та підготовка сил і засобів до оперативного реагування на їх виникнення на хімічно-, пожежо- вибухонебезпечних об’єктах. Згідно з цими планами сплановано наступні заходи.
     1. Оповіщення керівного складу цивільної оборони і всього населення району про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій та постійне інформування його про наявну обстановку і режим поведінки та дій в цих умовах. Для цього створено систему оповіщення, яка включає: стійку циркулярного оповіщення керівного складу цивільної оборони на 22 абонента; 18 електросирен у населених пунктах району; районну радіомережу і районне телебачення; мережу телефонного зв’я- зку.
     2. Укриття населення в захисних спорудах та інших заглиблених приміщеннях. Для цього є в наявності 6 протирадіаційних споруд місткістю 600 чол. Крім цього, передбачено використання 2256 заглиблених приміщень (погребів, підвалів) на 26600 чол.
     3. Радіаційний і хімічний захист населення. Для нього на підприємствах, в організаціях району накопичено 210шт. противогазів ГП-5, а для забезпечення засобами індивідуального захисту непрацюючого населення закуплено 11000 респіраторів "Росток – 1 М".
     4. Медичний захист. Накопичення і зберігання медичних засобів для профілактики радіаційного опромінення складає 100%. Йодистий калій у таблетках по 0,250г закладено на зберігання в медичних ФАПах району терміном на 7 діб. Для оперативного проведення йодної профілактики розроблено план-розрахунок роздачі препаратів на кожний населений пункт і кожну сім’ю.
     5. Евакуаційні заходи. Для розселення евакуйованого населення визначено 2 варіанти: Славутський і Шепетівський, Славутський і Старокостянтинівський райони. Розміщення евакуйованого населення проводитиметься за принципом підселення до місцевих жителів, для чого проведено обстеження районів розселення, офор- млені акти обстеження і складені спис-ки подвірного розміщення евакуйованих. Для проведення евакуації буде задіяний весь автотранспорт району. Для організації евакозаходів при сільських радах, які входять у 30-км зону, створено 21 евакокомісію та стільки ж збірних евакуаційних пунктів.
     6. Для управління заходами цивільної оборони в районі створено наступні органи цивільної оборони: районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (голова комісії Н.М.Холод), районну евакокомісію (голова В.І.Колодніцький, заступник голови – А.П.Корсун).
     Для здійснення контролю за станом цивільної оборони на підприємствах, в установах та організаціях району, організації і прове- дення підготовки керівного складу цивільної оборони, органів управління, формувань цивільної оборони і населення до дій у надзвичайних ситуаціях із числа працівників райдержадміністрації утворено штаб цивільної оборони району. До нього в ході засідання, окрім Віталія Голуба, звернувся його колега Олександр Лещик, заступник начальника управління з питань техногенної безпеки, котрий теж взяв безпосередню участь у комплексній перевірці та роботі комісії.
     Підготувала В. АНДРІЄНКО.


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 08:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік