Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.04.2012 ЧИ СПРАВДІ ДІТЕЙ ПРИНОСИТЬ ЛЕЛЕКА?

У нашому Славутському пологовому будинку час від часу все більше з’являється неповнолітніх «мам»: якщо в минулому році породіль до 18 літ зареєстровано було біля 20, то в нинішньому на цю пору вже є більше 10… Як вам, читачу, подобається ця статистика?
     Відверто кажучи, це явище дивує дедалі більше, бо, можна сказати, що діти… народжують дітей. Адже якщо поглянути на статистику зблизька, то побачимо наступне: вік малолітніх дівчат, що народжують, сягає 13, 14, 15 років. Ні, звичайно, їх ніхто не засуджує, тому що в кожної людини життя складається по-своєму. Можливо, хтось із них просто не усвідомлював, що вони роблять? Чи перебував у нетверезому стані, що взагалі страшно? Дехто завагітнів через недостатність досвіду та необхідних знань про можливий ризик для здоров’я. А в когось, певно, сталось це через випадковість (порвався контрацептив чи знехтував ним).
     Яке ж майбутнє чекає на таку дитину, народжену від малолітньої мами? Відповісти на це запитання важко. Бо ми не знаємо, яке в неї здоров’я, яка саме була ситуація, що спричинила вагітність, та й взагалі у якій сім’ї вона зростала? Якщо родина хороша, то і дитинча виростять усі разом. Батьки, звісно, спочатку покричать, понервуються, та згодом, заспокоївшись, приймуть немовля й будуть бавитися ним, а з часом не уявлятимуть без нього свого життя.
     А якщо це маленьке створіння, яке ні в чому не винне, потрапить в сім’ю, де люди зловживають алкоголем, то це буде горе. Народивши крихітку, молодесенька мама залишить дитя для своїх батьків на «виховання». І чого вони його навчать? Та й дивитися ніхто за ним не буде, коли підросте. Воно, неначе сирітка, завжди тинятиметься вулицею, адже вдома на нього особливо ніхто й не чекатиме.
     Так ось, щоб з вами, мої ровесниці, такого не сталося, як у вищезгаданій ситуації, пам’ятайте про те, що потрібно користуватися контрацептивами, які оберігатимуть вас не тільки від небажаної вагітності, а й від інфекцій, що передаються статевим шляхом. І ще з’ясуйте, чи готові ви до вагітності морально, фізично та психологічно? Про дівочу цнотливість я уже й не згадую. Бо ті, хто відважується народжувати, певно, вже давно її втратили…
     Ірина МЕЛЬНИЧУК, учениця Славутської ЗОШ №9.
     
     Фотоетюд В. Фещука, с.Плоска.


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 08:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік