Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.04.2012 ЗАГРОЗА МИРНОГО АТОМА

Потрібно бути реалістами. Навіть попри потенційну небезпеку атомних електростанцій, навряд чи в найближчому майбутньому людство знайде їм заміну. Оскільки енергія, що виробляється АЕС, ще довго залиша¬тиметься найдешевшою та найпоширенішою в світі. І як не прикро це каза¬ти, але багатостраждальна енергетика нашої держави і тут не є винятком. Посідаючи восьму сходинку в списку світових виробників атомної електро¬енергії, Україна забезпечує 49% власних потреб за її рахунок, тож відмова від атомних енергоджерел для нашої держави буде рівнозначною поверненню до «кам'яного віку».
     Водночас ми розуміємо, що використання енергії атома є шкідливим та напрочуд небезпечним за своєю суттю, оскільки люди так і не зуміли до кін¬ця приборкати «ядерного звіра», який за найменшої нагоди готовий «вишкі¬рити зуби». Тож, живучи неначе на пороховій діжці, людство все відчайдуш¬ніше шукає виходу із патової ситуації, як правило, сподіваючись на розвиток відновлюваної енергетики. Використовуючи енергію сонця, вітру, а головне - відходів сільського господарства, Україна могла б забезпечити до 40% власного енергобалансу. Наша країна також має чи не найбільші в світі можливості із виробництва так званого біопалива. Проте за відсутності контролю з боку держави спритні та не дуже свідомі підприємці розгорнули бурхливу діяльність із пе¬ретворення її на сировинний придаток Західної Європи. Основним ко¬мерційним «пріоритетом» для них став ріпак який виснажує вітчизняні чор¬ноземи та призводить до деградації грунтів із усіма відповідними наслідками. У той же час чимало вітчизняних посадовців вважають, що якщо розвине¬ні країни планують зменшувати свої атомні енергетичні потужності то наша країна неодмінно має їх нарощувати. Зацікавлені люди наївно припускають, що у нас буде можливість до 2030 року побудувати в Україні 24 нових ядерних енергоблоки, в той час, як держава не має на це ані інвестиційних ресурсів, ані води для охолодження реакторів, ані культури поведінки в багатьох моментах із реакторами та ядерними відходами. До речі, за структурою енергоспоживання Японія має тільки 29% своєї енергії від ядерних реакторів, а все інше імпортує. Японія не є ключовим імпортером російського газу, замість цього вона є найбільшим у світі імпортером скрапленого газу, який значною мірою забезпечує функціонування япон¬ської промисловості і енергетики. Зараз японці розглядають можливість використання відновлюваних альтернативних джерел, зокрема, прибережних вітрових парків. Тобто, ця азійська країна дбає про те, чого так бракує нашій вітчизняній економі¬ці, а саме: замкнутий енергетичний цикл, що робить її незалежною від зовнішніх постачальників палива.
     За роки Незалежності Україна й вітчизняна промисловість загалом, і енергетика зокрема були кинуті на¬призволяще, жодна влада навіть пальцем не поворухнула заради їх модернізації чи бодай якоїсь оптимізації. Тож цілком очікувано, що тепер ми із року в рік все більше ризикуємо наразитися на важкі наслідки чиновницької не¬дбалості. Адже якщо українська влада й надалі поводитиметься з атомною енергетикою, наче вередлива дитина із обридлою іграшкою, трагедія Чор¬нобиля може стати не єдиною техногенною катастрофою для нашої батьківщини.
     Євген ІГНАТЕНКО.
     


  коментарі: 4

Валерий : Остановиться надо с уве личением атомных станций!!! Что дает для народа эта страшная сила.  (написано 01.05.2012 в 09:56 з адреси:  94-153-30-172-slvt.broadband.kyivstar.net)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День сухопутних військ України

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік