Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.04.2012 ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА: СКІЛЬКИ ТАЄМНИЦЬ І ЛЮДСЬКИХ ЖИТТІВ?

Пройшло 26 років від сонячного дня, коли ніхто з жителів Чорнобильського регіону навіть не здогадувався про катастрофу, про якісь її можливі наслідки. А вона сталася! 26 квітня 1986 рік запам’ятався трагедією в історії не тільки СРСР, але й усього світу. Ця катастрофа стала найбільшою в історії людства як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками. А скільки ж людей загинуло внаслідок аварії? За оцінками експертів, число загиблих від Чорнобильської аварії обчислюється уже сотнями тисяч людей. Проте, точних даних немає. Але зостався жахливий наслідок, який ми з вами зараз бачимо. Дуже поширеними стали такі хвороби як рак, серцево-судинні захворювання, вроджені патології у новонароджених. Звичайно, ці хвороби були і до вибуху на ЧАЕС, але таких шалених поворотів вони не набували. Статистика говорить сама за себе. Кількість невинних людей, які зараз страждають через різноманітні хвороби, спричинені Чорнобильською катастрофою, показує, що трагедія залишила великий чорний слід. Існує, щоправда, ще багато таємниць, які до нашого часу нерозкриті. З чиєї вини сталася катастрофа? Скільки життів вона забрала? Скільки лиха і сліз принесла? Скільки завдала шкоди довкіллю? Ця катастрофа ще раз підтвердила, як людська необережність може призвести до фатальних наслідків. Нам залишається пам’ятати її - як урок і намагатися більше не повторити, бо на вагу поставлено дуже багато, можна сказати, все життя.
     Ярослава НОСКО,
     член клубу «Юнкор» БДТ.
     
     
     
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 5 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік