Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.04.2012 МАТІР’Ю НЕ ТОРГУЮТЬ!

Після уважного читання публікації Олександра Космача «Невигадана гірка історія, або Цвітоха - в особливій зоні» («ТП» №14, 2.04.2012р.) та «Коли б я мала шмат земельки…» Бориса Іванюка (там же) на душі стало дуже гірко і боляче.
     
     Без ножа різонули слова останньої: «Якщо продавати землю, то справжнім господарям». А де і які вони ті, справжні? Я не в докір автору. Знаю, він любить землю, виріс на ній і, як і більшість чесних трудівників, уболіває за її долю. Його стаття «Бережімо землю-годувальни-цю» в «Трудівнику Полісся» №27 від 27.07.2011р. теж була про це.
     Так, нині дискутується питання купівлі-продажу землі. Вже й закон №9001 не терпиться ввести в дію антинародним олігархічним силам України. А як же тоді з Конституцією України (ст.13), яка гласить: «Земля, її надра, атмосферне повітря, води та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України… є об’єктами права українського народу»?
     Це ж так ясно, так зрозуміло – землею не можна торгувати. Земля - наша мати. Ринок землі для України означатиме знищення державності, самої нації, бо в кого земля – той господар. (Зараз, правда, кажуть: господар той, в кого гроші).
     Живим коренем народу було і має залишитися село. Це його доведено до розорення, як і до штучного банкрутства промислові підприємства. Їх майже задарма розібрали нувориші, які за надзвичайно короткий час стали скоробагатьками, мільярдерами, офіційними мільйонерами. Нам же залишились лише сертифікати. І що ми отримали?! Лежать вони й досі у багатьох оті папірці «невостребувані». Село на грані вимирання, але живе як от Дідова Гора чи Петереба, про які з таким щемом і зворушливістю писав Ю.Катишев у нашому часописі минулого року. Не можу стриматися, щоб не процитувати:
     «…хтось живе у великих містах, в шикарних квартирах, їздить на дорогих іномарках, а хтось – у далеких, закинутих, забутих усіма селах. Без газу, гарячої води, автобусного сполучення, без магазинів і ФАПів. І живуть, і мають що їсти й пити. Виховують дітей і внуків. Не проклинають свою долю, а дякують їй. Не плачуть від утоми через важку працю на землі, не стогнуть від невдач і трагедій, а навпаки – сміються й співають українських пісень (та ще й як співають!), радіють кожному прожитому дневі і з радістю зустрічають день прийдешній…» («ТП» від 30.06.2011р.). А що від держави вони мають?! Яку допомогу? Хочеться запитати. Але… кого?
     Вельми жахливими, ба, навіть катастрофічними уявились мені картини чи то пак події, які можуть відбутися після зняття заборони продажу землі. Великими масивами скупляють землю ті, у кого є гроші, в людей похилого віку, що мають земельні паї. Селяни змушені будуть продавати свою землю, бо працювати на ній вже не мають сили, а грошей треба - на ліки, опалення, одяг. Спадкоємці померлих власників паїв, які в основному живуть у містах, теж продадуть свою земельну спадщину, бо їм гроші потрібні, а не те, чим розраховуються орендатори за їхні земельні частки. Отож, мафіозні родини скуплять земельку, і не для праці на ній, а для перепродажу… іноземцям. Так - так, через підставних осіб або прийнявши через Верховну Раду відповідні поправки до закону. Продаватимуть не за тими цінами, що купили, а в десятки разів вищими! Не одна країна вже готова скупити українські чорноземи, висока якість яких - це результат важкої праці сотень поколінь українців.
     І от при різкому зростанні цін на товари повсякденного попиту (як це ми зараз бачимо) та знеціненні грошей ті, хто продасть землю, залишаться без нічого. Вихід їм - хіба що в найми йти (тим, хто здужає)… А тим, хто не здужає?
     Ні, що не кажіть, а землю продавати – найтяжчий гріх. Матір’ю не торгують! Десь я почула фразу, що земля – це той рубіж, за який відступати не те, що не можемо, але й не маємо права ні перед нинішнім, ні перед майбутніми поколіннями українців. Вона ж полита кров’ю наших дідів і прадідів, встелена їх могилами. Треба, щоб Верховна Рада на віки-вічні вилучила із Земельного кодексу всі розділи, статті та параграфи, які оголошують орну землю, корисні копалини, водні та лісові ресурси товаром. А тому на найближчих парламентських виборах я підтримаю тільки тих кандидатів, які категорично виступатимуть проти торгівлі землею. Бо, на моє переконання, закон про ринок земель мусить бути заблокований і скасований!
     Марія КАРАВАН, м.Славута.


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:18 з адреси:  h131-174.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік