Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.04.2012 КУДИ НАМ БРАТИСЯ ДО ЮЛІ!..

Добрий день, шановна редакціє! Вирішив звернутись до «Трудівника Полісся», оскільки маю право на думку. А мова піде про те, як мені довелось проходити медичне обстеження в Славутській районній поліклініці. Якось я відчув неприємний біль у серці і вирішив звернутися до лікарні, оскільки самолікування - шкідливе.
     Пішов у реєстратуру, запитав, де знаходиться мій дільничний терапевт Н.Яцюк. Мені сказали, що в 304 кабінеті. Піднявся на третій поверх, знайшов кабінет і зайняв чергу. Нарешті дочекався. Нічого не скажу, чарівна жіночка обстежила мене, як кажуть, за «повною програмою», виписала мені маршрутний лист на проходження медичного огляду. Отут-то я й задумався. Бо відвідати треба було багато лікарів.
     Найперше поспішив пройти рентген в 111 кабінеті. Мені тут запропонували люб’язно: «Заходьте направо, і роздягайтесь до пояса». Але коли я завітав у той кабінет, то здивувався: куди я потрапив? де це я? невже у поліклініці? А діло в тому, що сам інтер’єр тут такий, як у поганій колгоспній конторі… Роздягатись потрібно до пояса, а одяг ніде покласти. Стоїть якийсь один стілець і поряд – щось подібне до вішалки. У мене виникло питання: як працювати тут людям, яким потрібно швидко обслуговувати пацієнтів? Де, на що складати свою одежу відвідувачам? І це все робиться похапцем. То невже у нас в Славуті немає підприємців-благодійників, які виготовили б сюди гарні меблі?!
     Далі я знайшов у кабінет за №419, де мене ласкаво зустріла вивіска «Сімейний лікар». Бачу, стоїть черга. Запитую: «Де приймають аналіз крові?» Мені показали на двері. Пильно дивлюсь на них і бачу нібито двері, але які – побиті!.. Крізь щілину в них видніються люди в білих халатах. Але все одно засумнівався. Бо ж номера 419 на дверях немає. Хоча на талончику, який дали мені в реєстратурі, він стоїть. Врешті-решт, я таки здав кров… І відправився шукати уролога. Бачу, написано «Уролог», а зверху – маленька записка, де гарним почерком написано «Лікар у відпустці».
     Наступного дня я відправився за результатами аналізів. Знайшов! Тільки з трьох два. А де ж третій результат? Мене направили туди, де колись було пологове відділення – там, мовляв, його нададуть. Зайшов я в одні двері - говорять, не туди. Пішов в інші – знову не туди! Нарешті одна чудова працівниця провела мене до виходу й показала, куди треба правильно заходити, щоб забрати свій результат на РМП. Коротко кажучи, я бігав, як на футбольному полі. І думав: невже ті люди, які роблять аналізи на РМП, не можуть результати передати в реєстратуру? А якщо пацієнт дуже хворий, чи, борони Боже, не має сили за тими аналізами ходити, - що тоді?
     І нарешті ще про одне: так і не зрозумів, для чого в поліклініці довідкове бюро (чи як його називають?) на першому поверсі, прямо при вході? Тільки для того, щоб купити «медичну картку амбулаторного хворого» за 3 гривні? Але ж у довідковому не скажуть, де моя картка (бо, може, я забрав її додому). Та й саме те довідкове бюро обліплене різними довідками!
     Походив я нашою поліклінікою й прикро стало на душі. Пересічного українця наші українські лікарі не можуть обстежити так, як Юлію Тимошенко, котра обікрала нас із вами (та й не тільки нас, всю державу!). Бо для простого колгоспника чи робітника у нас чомусь не надають всі належні умови для обстеження так, як для державного злочинця. Нам із вами, дорогі славутчани, треба за все платити, навіть порою і своїм життям. Куди нам братися до Юлі!..
     Хотів би, щоб шановні читачі «ТП» написали про свої враження чи свою думку щодо медичного обслуговування в нашій поліклініці.
     Пишіть. І не хворійте!
     Олексій КОВАЛЬЧУК, м.Славута.
     


  коментарі: 8

Светлана : Автор на 100% - прав. медицинское обслуживание и организация медосморов (что стоит одна только сдача крови)- наверно дореволюциооное(1917). Спрашивается- зачем давать талон с указанным времене прийома врача, если все равно сидеть под дверями в "живой" очереди- часа 1,5-2 . Да еще "без талонов" наведут "своих" пациентов. А с переломами на 4 этаж бегать? не доводилось? и потом на рентген по всему коридору скакать? а мне довелось- врагу - не пожелаю. А в больничке лежать? если Вас результат лечения не интересует- можете не платить! И леарств, бинта, ваты и зеленки у гих нет.Все в соседней аптеке- там все есть. Не хочешь- не лечись- твое право. Как печально все это. И страховая медицина, нам не поможет. Сейчас - что купил- тотебе в попу и вкололи. А при страховой медицине- посмотришь в карту- тебе чего только не вкололи, а плпа не болит! вот так будет и у нас, все равно украдут.  (написано 21.04.2012 в 05:45 з адреси:  71-49-132-95.pool.ukrtel.net)
Светлана : извините за ошибки- пишу лежа- на клавиши не попадаю иногда  (написано 21.04.2012 в 05:47 з адреси:  71-49-132-95.pool.ukrtel.net)
пацієнтка : То є так, медобслуговування в Славуті - ворогу не побажаєш. Але суть статті не цьому. Вєрка вкотре вкусила а і зробила кунілінгус Говорковій (читай - регіонам), згадавши Юльку. Ось що головне!  (написано 21.04.2012 в 09:26 з адреси:  101-6-134-95.pool.ukrtel.net)
пацієнтка : Переплутала. Цвєти жене - дитям мороженоє. Кунілінгус - Говорковій, мінет - регіонам.  (написано 21.04.2012 в 09:29 з адреси:  101-6-134-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік