Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.04.2012 ЯК ЗБЕРЕГТИ МОЛОДІСТЬ?

Чи знаєте ви, що експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) вважають, що ті, хто хоче зберігати здоров'я, повинні особливо уважно ставитися до свого раціону, маючи на увазі, перш за все, престарілих людей. Хочу нагадати читачам «Трудівника Полісся», які цікаві рекомендації практичного характеру пропонує Європейське товариство з вивчення атеросклерозу.
     Так, наприклад, воно підтвердило, що зі старінням організму допомагають боротися горіхи. Вони багаті вітамінами групи В, котрі зміцнюють нервову систему, активізують діяльність головного мозку, усувають дратівливість, нарешті, сприяють концентрації уваги. Крім того, рослинні жири і білки, котрі містяться в горіхах, на відміну від тих же сполук тваринного походження, краще засвоюються організмом.
     Виявляється, великим енергетичним впливом володіють і банани. Жоден із фруктів не заряджає так надовго людину енергією! Високий вміст вуглеводів і мінімум жирів, що сприяють зниженню рівня холестерину, калій, що міститься в бананах, значно зменшує ступінь ймовірності інфарктів та інсультів. Банани містять і антидепресанти, котрі впливають на настрій і самопочуття людини. Сам я охоче споживаю банани і переконався в цьому на власному досвіді.
     Ще одним еліксиром молодості європейці вважають моркву - завдяки високому вмісту в ній вітаміну А. Морква, кажуть вони, стимулює діяльність клітин, бере участь в їх оновленні, уповільнює процес утворення зморшок. А для українців це ж доступний овоч. Споживаймо його!
     Для діяльності серця і стану кровоносних судин корисні помідори, багаті калієм. До того ж вони малокалорійні. Ну, до помідорів нам ще треба трохи зачекати. Бо ж бачите, як довго зимові холоди не відступають. Але все йде до літа...
     Кріп, петрушка, селера, базилік, коріандр та інші ароматичні трави також дуже багаті вітамінами і благотворно впливають на організм. Отож, якщо хочете якнайдовше почуватися молодими, споживайте цю вітамінну рослинність.
     І взагалі став я останнім часом все більше повнотілих людей на вулицях Славути зустрічати, особливо молодих. Колись такого не було. А тепер багато хлопців і дівчат, певно, харчуються абияк – от і мають вигляд набагато старших за свій вік людей. Хотілося б знати, що думають про це інші читачі.
     Петро ГАВРИЛЮК, м.Славута.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік