Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.04.2012 У НАС НЕ ПРОСТО ШКОЛА – “ШКОЛА-РОДИНА”

А найбільша її гордість – це учні, які здійснюють впевнені кроки назустріч майбутнім вихованцям. Бо й сьогодні педагогічний колектив у нас складається здебільшого з колишніх випускників школи. А хто повернеться до шкільної родини завтра?
     
     Не повірите, учнями одинадцятого класу нашого освітянського закладу були проведені уроки в сусідньому НВО №2. Наприклад, Сергій Середа (на фото - справа) президент школи, мав нагоду відчути себе справжнім вчителем, викладаючи урок у 4 класі на тему: «Гірські породи. Корисні копалини». Використавши знання, здобуті в класі біолого-хімічного профілю, скориставшись досвідом вчителів, які створюють умови для отримання міцних знань, та виявивши власну творчість і неординарність, Сергій Олександрович (так у цей день до нього звертались четвертокласники) на гідному рівні розкрив тему уроку. Його учні із задоволенням працювали в просторі мультимедійних технологій, мали змогу розглянути колекції корисних копалин та попрацювати з контурними картами. А найголовніше - спілкувались у форматі довіри один до одного.
     До третього класу завітала наша Ліна Юрчук (на фото -зліва), учениця 11 класу, призер обласної олімпіади з хімії, яка в цей же день провела урок на тему: «Людина – живий організм». Ліна Віталіївна обрала дослідницький шлях ведення уроку, так як участь у обласних олімпіадах із хімії та психології надійно озброїли її відповідними практичними вміннями і навичками. Вона зуміла зацікавити третьокласників. А ще продемонструвала роботу з хімічними реактивами, навчила надавати першу допомогу під час ураження шкіри людини.
     Підсумки уроків у 4 та 3 класах були проведені на основі отриманих вихованцями «добриків». Кількість оригінальних фішок переросла в бал, який виставила учням НВО №2 з предметів «Я і Україна» та «Природознавство» директор даного закладу Світлана Анатоліївна Владімірова. Хочеться відзначити, що саме Світлана Анатоліївна погодилась на цей вчительсько-учнівський експеримент, повірила у своїх вихованців, які продемонстрували належний рівень підготовки з даних предметів.
     А я, як керівник ЗОШ №4, зі свого боку, з величезною гордістю спостерігала за нашими випускниками з вірою в те, що наша «Школа-родина» йде правильним шляхом виховання майбутнього покоління педагогів. Можливо, і рідної школи.
     Ірина ЯНІСЕВИЧ, директор.
     Фото із архіву школи.  коментарі: 2

 :   (написано 23.05.2012 в 14:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік