Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.04.2012 ГАННУСЯ ЖИВА І ЗДОРОВА

Заради правди скажемо, що дитинча, яке у своєму віці (1 рік 3 місяці) зазнало жорстокої наруги, виглядає далеко не квітучо. Чи то статура така, чи дається взнаки матусин недогляд?.. Постать 29-літньої Олени Олександрівни невипадково опинилась в центрі цілої низки нагальних питань в ході засідання комісії Славутської міської ради із захисту прав дітей. Його провела начальник служби у справах дітей Наталія Шаргородська, а в числі запрошених була помічник прокурора Оксана Гнатко.
     
     ВЛАСНІЙ ДОНЕЧЦІ – УВАГУ ТА ЛЮБОВ
     Питання стояло про доцільність повернення малолітньої Анни П. до постійного місця проживання за адресою на вул.Ізяславській, що у військовому містечку, де її непутяща (хай Олена вибачає) мама винаймає однокімнатну квартиру. За своє ще молоде життя жінка вже спізнала полишення батьківських прав відносно двох синів, статусу матері-одиначки після народження Ганнусі. Рік тому прийняла у співмешканці такого собі Володимира Кр-ова, з яким, за її словами, жили мирно і без скандалів. Хіба не знала, що чоловік відсидів більше 10-ти років за групове згвалтування та вбивство у 1998р. славутської 10-класниці? І якщо все між ними було добре, то навіщо повіялась того вечора в «Арарат», що має не найліпшу славу серед міських кафе-барів? І взагалі, скільки вечорів проводила вдома з родиною, скільки часу приділяла доньці?!.
     Вже не тільки Славута, а й уся Україна завдяки телесюжету на «Інтері» знає, що довелось пережити безневинній дитині в ніч з 25 на 26 березня. І хоч мати після перебування з Ганнусею в славутській та обласній лікарнях стверджує, що зґвалтування не сталося, проте кримінальна справа прокуратурою відкрита за фактом застосування фізичного насильства, яке Кр-ов застосував для «за- доволення статевої пристрасті неприродним способом». Тілесні ушкодження, які при цьому наніс малесенькій доньці своєї співмешканки, експертом кваліфікуються як легкі.
     Олена зізналася на комісії, що нині при надії, але народжувати дитя від кривдника донечки не хоче (як і провідувати його в міліцейському ізоляторі). «Буду радитись з лікарями…» – мовила, опустивши голову. Головне, що почула для себе, - їй повернули Ганнусю і довірили подальше її виховання. Але відбуватиметься це під суворим і систематичним контролем та соціальним супроводом працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Очільник його Олександр Свідзінський пообіцяв усіляке сприяння й допомогу, аби лише Ганнуся росла здоровенькою та щасливою…
     
     БАТЬКИ ХОЧУТЬ БАЧИТИ ДІТЕЙ
     Давня і знайома багатьом ситуація: подружжя розлучається, дитина залишається на руках у матері. Але батьки (на жаль, не всі, бо декого розшукують з міліцією, аби сплачували аліменти) страждають без своїх чад: хочуть бачити, як вони ростуть, брати участь у вихованні, мати для цього години чи дні побачення. Бо ж закон гласить, що мають однакові з матір’ю права на дитину! А якщо колишня дружина не хоче того знати і заявляє в очі й позаочі: «Не дам!» - що тоді?
     Вони ні в чому не схожі між собою – доросла Алла Віталіївна (досвіду вистачило на те, аби переманити до себе материного співмешканця – так з «дідом Юрою», як називає його її донька Наталочка, й живе) і юна красунечка 21-річна Тетяна. Синочка Даніеля народила півроку тому в Хмельницькому, куди вийшла заміж за гарного парубка Євгенія. Потрапила у хорошу сім’ю: свекруха за неї жодного поганого слова не обмовилася, і навіть не могла собі уявити, що молода сім’я в недобру мить розпадеться. Але одного вечора, коли чоловік був у відрядженні, Тетяна забрала свої речі, сина й… щезла.
     За рік шлюбу Євген (так чомусь склалось) жодного разу не був у Славуті в домі своєї тещі. Тому доклав немало зусиль, поки знайшов тут дружину з Даніелем на найманій квартирі. Надалі навідувався й сам, і з міліцією – важко було допроситися дозволу хоча б потримати дитя на руках. Зайти в дім - не можна, погуляти із синочком на вулиці – теж... Споглядаючи на вкрай емоційну й нестриману у висловлюваннях Тетяну Олександрівну в ході засідання комісії, відкрите не- бажання прислухатись до думок її членів, закралась думка про занадто збудливий післяпологовий стан молодої мами…
     А що ж Алла Віталіївна? Колишній чоловік не міг стерпіти образи за зраду і залишив її. Але і Микола Васильович, і вся його рідня (сестра, батьки) не можуть викинути із серця 6-річну Наталочку: хочуть якомога частіше бачити доньку й онуку. Проте, зрідка зустрічатися з донею батькові доводиться лише в дитсадку. Купуючи речі та подарунки, залишає їх там. Алла Віталіївна нічим не змогла аргументувати таку свою позицію. До неї самої у працівників служби в справах дітей виникло багато питань, адже неодноразово хотіли потрапити у помешкання і пересвідчитись, що дівчинці там створені належні умови для проживання. Та ніхто двері так і не відчинив. У самої ж жінки, на жаль, не найкраща характеристика: сумнівні подруги, сусіди гово- рять про часті пиятики в квартирі на 5-му поверсі…
     В обох випадках членами комісії були чітко встановлені години і дні, коли Євген Віталійович та Микола Васильович матимуть законне право на спілкування із сином та донькою. В разі протидії з боку матерів їхні наступні кроки будуть зроблені в суді.
     Валентина ЗАВАДСЬКА,
     член комісії.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 23.05.2012 в 13:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 07:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік