Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.04.2012 ШАНУЮЧИ ТРАДИЦІЇ...

Є в славутській родині Бортніків чудова традиція – напередодні Великодня прикрашати дім власними писанками. Як розповідає Лідія Володимирівна, це повелося від бабусі. Ще маленькою вона долучила її до цього чудодійства. Задовго до свята висушувалися шкаралупи яєць, потім розфарбовувалися різними орнаментами та іншими візерунками й підвішувалися в усіх кімнатах на гілочках сосни та верби. Так весело від того на душі було!
     Згодом, коли Ліда підросла, вона уже разом із мамою продовжила цю традицію – звеселяти оселю в передпасхальні дні власними писанками. А ще – вишивками!.. Уся їхня хата, як згадує дотепер із особливим трепетом душі, завжди квітла маминими картинами, подушками, рушниками…
     Символіка писанок і християнські символи вишивок назавжди запали в душу Лідії Володимирівні, яка згодом, вийшовши заміж і народивши трьох донечок, передала їм свою науку. Хоча, правильніше буде сказати – не просто науку, а любов до краси світу й творчості.
     Нещодавно в центральній районній бібліотеці, де з 1984 року Лідія Володимирівна працює бібліотекарем (після закінчення Дубнівського культурно-освітнього училища), відбулася перша сімейна виставка творчих робіт мами та її доньок Бортників: одинадцятикласниці ЗОШ №7 Олександри і двійняток-п’ятикласниць ЗОШ №3 Анжели та Єлизавети. Причому, дівчатка урізноманітнили її своїми картинами, виконаними за методом ниткографії, тобто, «малювання» за допомогою нитки. Натхненницею в цій справі, як розповіли редакції, стала їхня перша вчителька Юлія Карлівна Лобанчук. «Нам дуже пощастило, що дівчатка наші потрапили під опіку такого талановитого педагога», - каже задоволено мама дівчаток.
     А завідуюча відділом обслуговування ЦРБ Наталія Сергіївна Політика ніяк не нахвалиться мистецтвом вишивання своєї колеги. Бо все у цій жінці гармонійно поєдналося: і любов до прекрасного, і відданість бібліотечній справі, і чудові людські якості, і материнська ніжність, і патріотичні почування родинних коренів та національних традицій.
     Віра МАЛЬЧУК, фото автора.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 08:06 з адреси:  h131-143.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік