Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.04.2012 СИН І МАТИ

Нещодавно на засіданні комісії з питань захисту прав дитини РДА її члени ознайомилися із листом 17-річного хлопця, в якому той прохав позбавити його матір батьківських прав. З точки зору людей, що не знайомі з історією цієї сім’ї, обставинами усіх подій, дійсно могло здатися: жінка є байдужою і жорстокою матір’ю.
     Однак, ознайомившись із ситуацією ближче, заслухавши усі сторони, картина вималювалася інша. Хлопець ніколи не був слухняною й покірною дитиною, мати весь час вела з ним війну за належну поведінку, а, зважаючи на свою нестриманість та емоційність, часто підвищувала на сина голос, іноді й могла вдарити. Юнак сприймав усі ці “виховні методи” дуже боляче і переконав себе в тому, що мати його не любить.
     “Масла” в вогонь додало й те, що сім’я була далеко незаможною, а юнаку хотілося ж, дивлячись на своїх однолітків, гарно вдягатися, розпоряджатися на свій розсуд кишеньковими грошима. Усього цього батьки (мати та вітчим) не могли йому дати, адже у сім’ї були ще дві сестрички.
     Ці обставини й спонукали хлопця вчинити крадіжку, що викликало материн гнів і розпач через такий ганебний вчинок. Хлопець злякався повертатися додому і за допомогою звернувся до якихось далеких родичів із сусідньої області. Ті допомогли йому, заплативши заставу та взявши на поруки під час розгляду справи в суді.
     Саме до них хлопець тепер і навідується щовихідних (адже решту часу навчається в училищі), отримує такі бажані кишенькові гроші та решту, про що так мріяв. Та чи є щирими і безкорисливими вчинки практично чужих людей, які й самі виховують п’ятеро своїх дітей? Чому вони не сприяють примиренню хлопчика з сім’єю? Адже ніхто ж не заважатиме їм і тоді допомагати цій дитині. Ці питання залишаються відкритими.
     І хоча матір та сина все ще переповнюють образи один на одного, гнів та інші неприємні емоції, члени комісії вирішили дати їм шанс спробувати налагодити стосунки й помиритися. Адже сім’я – це єдиний організм, в якому кожний є життєво необхідним, і коли когось із членів родини не вистачає, то та сім’я стає хворою й врешті може зруйнуватися. Сподіваємося, що рідні люди все-таки порозуміються й згадають, що мати один одного – це велике щастя.
     Ольга МОГИЛЬНИЦЬКА.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік