Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 12.04.2012 ТРИВОЖНІ СЕРЦЮ ДИТЯЧІ ДОЛІ

Комісія з питань захисту прав дитини РДА розглянула низку питань з охорони прав та інтересів дітей. Зокрема, її члени проголосували за надання дозволу жительці с.Пашуки на укладання договору дарування житлового будинку для сина, право користування яким мають малолітні діти.
     До комісії з питань захисту прав дитини звернулися із письмовою заявою жителі с.Клепачі - про тимчасове влаштування малолітньої дитини в Хмельницький спеціалізований будинок дитини „Берізка”. 4-місячна дитина тяжко хвора і потребує особливого догляду та лікування, чого батьки не можуть їй забезпечити. Одноголосним рішенням було схвалено влаштування дитини у дитячий будинок.
     Особливо важкими є питання, що стосуються позбавлення батьківських прав, адже тут подекуди вирішуються долі не тільки вже дорослих, а й ще зовсім маленьких дітей, які не здатні самостійно приймати важливі рішення. Таких питань цього разу на засіданні комісії виявилося аж три, і кожне по-своєму складне.
     Розглянули, зокрема, повідомлення виконавчого комітету Миньковецької сільської ради про доцільність позбавлення батьківських прав жителя с.Миньківці відносно малолітніх дітей. З матір’ю дітей, яка померла, чоловік не проживав уже кілька років і не брав участі у їхньому вихованні. Після смерті жінки діти залишилися на вихованні у бабусі, яка на засіданні висловила свою думку про доцільність позбавлення чоловіка своєї дочки батьківських прав. В свою чергу, діти на запитання членів комісії, з ким вони бажають залишитися, відповіли, що хочуть проживати з бабусею. Тому більшість членів комісії проголосували за доцільність прийняття даного рішення.
     Проблемнішим виявилося питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав жительки с.Комарівка, яка має двох відносно малолітніх дітей. Жінка постійно зловживала алкоголем і практично не приділяла належної уваги їм. Чи то від голоду, чи від частих побоїв з боку нетверезої матері трирічний і семирічний хлопчики неодноразово тікали з дому. Останній раз трирічну дитину знайшли поблизу річки (дякувати Богу, з нею не сталося нічого лихого), а старший братик виявився в Славуті, куди самостійно дістався в пошуках прихистку в родичів. Напередодні засідання комісії дітей було вилучено в матері й поміщено в центральну районну лікарню. Тож одностайним голосуванням «за» було вирішено позбавити горе-матір батьківських прав.
     Прес-служба РДА.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 9 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік