Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 12.04.2012 ЧИСТОТИ І ПОРЯДКУ!

Славутчанка Лілія Іванівна Константінова, за її словами, давно збиралася завітати до редакції «Трудівника...», а тут у передвеликодні дні просто не стрималась. Жінка вже не в силі щодня споглядати купи сміття і непотрібу по дорозі на комбінат «Будфарфор», де працює і куди роками дістається велосипедом. «Краєвид» навкруги вражає…
     - У 1988 році ми отримали квартиру в двоповерховому будинку на околиці Славути, звідки починається траса на Шепетівку через Цвітоху і Кам’янку, - розповіла Лілія Іванівна. – Навпроти нас - кафе «Пролісок» і ділянка, де молодята на деревах вішають кольорові стрічки. За декілька метрів – православний Хрест, який вінчає в’їзд у місто. Повірте, вражає засилля сміття навколо нього й обабіч дороги до нового мікрорайону, що зводиться в лісовому масиві. Очі всього цього не можуть споглядати!
     Жінка бачила не раз, як зупинялися автівки та вантажівки, звідки викидалося на узбіччя що завгодно: від великих коробок і якихось деталей до баночок і склянок. А тут ще донька навідується додому з Польщі, де навчається, й ділиться враженнями від ідеальної чистоти в сусідній державі: там нікому навіть не спаде на думку кинути на тротуар простий недопалок. А щоб так загадити, вибачте на слові, ліси і прилеглі території!
     Що тут скажеш? Місцева влада б’ється над тим благоустроєм постійно. Щороку перед Великоднем руками школярів (а цьогоріч – і педагогів) прибираються території за мікрорайоном «Сонячний» і за СЗОШ №9. Та буквально через декілька днів там знову хтось «залишає» мішки зі сміттям, а зелену травичку псує «натюрмортами» з порожніх пляшок і пакетів… То допоки це неподобство буде продовжуватися?!
     Спілкувалась Валентина АНДРІЄНКО.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 2 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік