Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 ЗА ПОКЛИКОМ НЕБАЙДУЖОГО СЕРЦЯ

Чудовою візитівкою нашого міста є його зелені насадження – декоративні, а також плодові дерева, інша культурна рослинність, квітники, що прикрашають вулиці Славути, її сквери та подвір’я. У цьому велика заслуга працівників комунальної сфери – житлово-комунального об’єднання, підприємств і підприємців міста, його освітянських закладів, членів громадських організацій тощо. Це вони щовесни організовано беруть участь у місячниках із озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста, створюючи в ньому особливий затишок.
     Але, як виявляється, є в Славуті ще й, так би мовити, одинаки-ентузіасти, котрі віддаються цій благородній і доволі клопіткій справі за покликом серця: самотужки чистять замулені джерела або русла річок від мотлоху, лісові смуги від сміття, висаджують дерева та доглядають за ними.
     Саме таким ентузіастом і є корінний славутчанин Ігор Дмитрович Славіцький (див.фото), мешканець мікрорайону «Сонячний», який з власної ініціативи декілька років поспіль щовесни та восени висаджує плодові й декоративні дерева на території храму УПЦ КП та попід його муром.
     - Плодові дерева привожу з Губелець, а декоративні (самосійки сосни, ялинки, дички листяних порід та ін.) – з лісу. Для того, аби дерева добре прижилися й зростали, велосипедом доставляю гарний грунт, який беру за межами міста. Воду для поливу набираю з колонки, що на вул.Гвардійській. Доглядаю й підливаю саджанці впродовж літа, вранці та ввечері. Особливої уваги вони потребують у посуху, як це було торік влітку та восени. Таким чином, я вже посадив біля 60 дерев. Роблю це залюбки, бо люблю своє рідне місто. Дуже задоволений, що всі вони прижилися й нормально розвиваються. Ніхто їх не нищить. На противагу тим, що були посаджені в минулі роки біля пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської аварії. Серед цих кількох десятків саджанців чимало посохлих або зламаних.
     - Як на мене, - каже І.Д.Славіцький, - то головна причина тут, по-перше, у неналежному догляді з боку тих, хто їх свого часу посадив, тобто, працівників комунальної сфери міста. Адже, на жаль, дерева, котрі висаджуються ними та працівниками інших установ і організацій, після завершення кампанії з озеленення не підливаються. Й загалом, припиняється будь-який догляд за цими зеленими насадженнями. Тому й всихають вони, не встигнувши прижитись. Мені шкода людських зусиль, а також коштів, які витрачаються марно. Та й самих саджанців, які мали би стати повноцінною заміною старих трухлявих, а тому й небезпечних дерев, що зрізаються комунальниками. Тому висловлюю пропозицію на адресу міської влади: організовувати на належному рівні відповідний догляд за зеленими насадженнями в місті, долучати до цієї справи, крім працівників ЖКО, ще й шкільну молодь, яка в період канікул відвідує шкільні табори праці та відпочинку, забезпечуючи їх технічними засобами для поливання дерев, зокрема, автоцистернами з водою та ін. Бо у протилежному випадку насадження спіткає доля отих засохлих дрючків, які часто-густо можна побачити на газонах того ж таки мікрорайону «Сонячний» та й у інших місцях Славути. Їх, напевно, садили тут за відомою поговіркою: «Хотіли як краще, а вийшло як завжди»…
     Спілкувався О. СНІГУР, фото автора.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік