Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.04.2012 І ПОСАДИТИ, І ДОГЛЯНУТИ ТРЕБА

Шановна редакція газети «Трудівник Полісся»! Прийшла весна і потрібно подбати про зелені насадження в місті. Звертаю вашу увагу на те, що природні умови життя погіршуються з кожним роком. На зміну клімату впливають як природні катаклізми, так і діяльність людини. Ось ЖКО звітує, що утримуються в місті 52га зелених насаджень, хоч насправді їх значно менше. Та й ті, що є, потребують людської підтримки, особливо каштанові насадження. Із власного багаторічного досвіду щодо посадки дерев переконався, що цією справою потрібно займатися людям, які шанують природу та життя.
     Подивіться, в нас щорічно висаджують сотні тисячі саджанців, а через рік знову на їх місце висаджують нові. Так, щоб не було безробіття. На початку наступного року рахують збитки та знову виділяють сажанці і кошти. Пропоною для міської влади створити бригаду, яка займалася б озелененням міста, як це було ще кілька десятиліть тому. Парк культури та відпочинку не бачив нових саджанців років із 30, а, може, й більше! Пам’ятка спадщини на самосівах… А тут необхідно висаджувати саджанці від 10 до 15 років росту. Та й обрізання дерев у нас в місті проводиться не завжди правильно, а можливо, й свідомо зоставляють тільки одні стовбури, знищуючи маленькі гілочки. Дерева, в залежності від породи та віку, мають свої вади, і багато з них не витримують такої наруги та всихають. Нам потрібно озеленити вулиці Соборності, Козацьку, Князів Сангушків та інші. Сажанці слід підбирати із схожої землі, на якій вони росли, а по можливості мати ту землю, щоб присипати корінці. А ще слід не забувати обробити їх глиною - для надійності приживання. І поливати! Бо у нас дерева садять, а доглядати за саджанцями забувають.
     Василь МИРОНЮК, м.Славута.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік