Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 РІШЕННЯ СЕСІЇ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 27.03.2012Р. №3-17/2012 «ПРО ДЕЯКІ ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛКОГОЛЬНИХ, СЛАБОАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ТА ПИВА НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА СЛАВУТА»

З метою впорядкування у м.Славута роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного), усунення порушень грома- дського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста, відповідно до Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», «Про рекламу», п.26 ст.10 Закону України «Про міліцію», постанов Кабінету Міністрів України від 30.07.96 №854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», від 15.06.06 №833 – «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування насе- лення», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Украї-ні», Славутська міська рада ВИРІШИЛА:
     1. Заборонити споживання та реалізацію алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом на території міста Славута:
     1.1 у приміщеннях закладів, де надаються послуги мережі Інтернет, комп’ютерних клубів, розважальних закладів;
     1.2 у місцях проведення масових громадських заходів із залученням значної кількості громадян, що організовуються на відкритих майданчиках (фестивалів, урочистих зібрань, мітингів, концертів та ін.);
     1.3 у приміщеннях закладів культури (музеях, бібліотеках, будинках культури, центрі культури та дозвілля, клубах, гуртках для дітей та ін.);
     1.4 на території закладів фізичної культури і спорту (стадіонах, дитячих майданчиках та ін.);
     1.5. з 22год. до 8год. кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята (крім закладів ресторанного господарства, режим роботи яких погоджено після 22.00).
     2. Суб’єктам господарської діяльності усіх форм власності забезпечити:
     2.1 виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996р. №854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» щодо роздрібної торгівлі алкогольними напоями через спеціалізо- вані підприємства, в тому числі фірмові, спеціалізовані відділи (секції) підприємств із універсальним асортимен- том продовольчих товарів, підприємства чи спеціалізовані відділи (секції) магазинів споживчої кооперації, а також підприємства ресторанного господарства;
     2.2 виконання постанови Кабінету Міністрів Украни від 30 липня 1996р. №854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» щодо працівників суб'єкта господарської діяльності, які безпосередньо здійснюють зберігання та продаж алкогольних напоїв, повинні мати спеціальну професійну освіту (підготовку): знати асортимент і якісні характеристики напоїв, ознаки браку, правила підготовки напоїв до продажу, принципи їх розміщення і викладення; правила зберігання та терміни реалізації напоїв; правила роботи з реєстраторами розрахункових операцій, порядок розрахунків з покупцями; види торговельного обладнання, інвентарю і правила користування ними; правила санітарії і гігієни; правила техніки безпеки, правила пожежної безпеки тощо.
     3. Доручити постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення (Соколов Г.Е.) у місячний термін розробити план заходів щодо організації у шкільних навчальних закладах інформаційної роботи стосовно роз’яснень про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на організм людини, а також переваг здорового способу життя.
     4. Обмежити розміщення різного роду реклами алкогольних напоїв на підставі Закону України "Про рекламу" на території міста Славута, а саме - розміщення реклами пива, алкогольних напоїв ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та професійного ліцею, в яких навчаються діти віком до 18 років.
     5. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів підприємницької діяльності на території міста Славута, незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольним напоями.
     6. Рекомендувати начальнику Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області (Кшевжінському С.М.):
     6.1 забезпечити в межах своїх повноважень контроль за дотриманням правил реалізації та споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива;
     6.2 посилити роботу щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які вчиняють правопорушення, передбачені статтями 156,164,178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме - за споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у скверах, парках, у закритих спортивних спорудах, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств ресторанного господарства, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволено ліцензійним органом.
     6.3 щоквартально надавати до 5 числа наступного за звітним місяця інформацію про проведену роботу депутатській комісії, на яку покладено контроль за виконанням даного рішення.
     7. Визнати таким, що втратило чинність рішення ХХХV сесії п’ятого скликання від 25 вересня 2009р. №10-35/2009 «Про встановлення обмежень у реалізації та споживанні алкогольних напоїв на території м.Славута».
     8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків із об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку (Климковецький М.О.), першого заступника міського голови (Микульського С.В.) та начальника Славутського РВ УМВС України у Хмельницькій області (Кшевжінського С.М.).
     Міський голова В. СИДОР.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік