Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 березня відбулося пленарне засідання 17 сесії міської ради. Депутатами прийняті зміни до бюджету м.Славута на 2012 рік, що стосувалися ряду важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, збільшено доходну та видаткову частини спеціального фонду бюджету на обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - на фінансування заходів соціа- льно-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Цьогоріч зазначені видатки спрямовуватимуться на реконструкцію «Південного» та «Центрального» водозаборів; реконструкцію водопровідних мереж на вул.М.Ватутіна, Миньковецькій; капітальний ремонт покрівлі житлових будинків на вул.Чкалова,12, Сокола,4-Б, Здоров’я,5; реконструкцію тротуару на вул.Козацькій; капремонт вулиці Грушевського та провул. Новомісного; реконструкцію об’єктів благоустрою м-ну «Сонячний», а також проведення ряду поточних ремонтних робіт. Субвенція з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності, згідно з прийнятим рішенням, буде спрямована на реконструкцію дороги на вул.М.Коцюбинського та поточний ремонт і утримання автомобільних доріг міста. Вільний залишок коштів спеціального фонду бюджету м.Славута, який утворився за станом на 1.01.2012р. в обсязі 13439,31грн, вирішено направити на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення на вул.В.Стуса та поточний ремонт мереж вуличного освітлення на вул.О.Кошового.
     Враховуючи численні звернення мешканців міста стосовно порушення тиші і громадського правопорядку в нічний час біля розважальних закладів та закладів ресторанного господарства, на засіданні міськради прийнято рішення «Про деякі обмеження споживання та реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Славути». Дане рішення представляємо увазі славутчан у цьому номері бюлетеня «Місто».
     Активною залишається позиція громадськості Славути та, зокрема, міської влади стосовно вирішення питання щодо передачі майна колишнього військового госпіталю у комунальну власність міста. Починаючи ще з 2006 року, Славутською міською радою неодноразово направлялися звернення до вищих органів влади, народних депутатів України з метою позитивного вирішення даного питання. У відповідь щоразу органами державної влади виставлялися нові умови, при прийняті яких Славутській міській раді було обіцяно позитивне вирішення питання. Міська рада, у свою чергу, в інтересах громади Славути йшла назустріч виставленим умовам, приймаючи відповідні рішення. Однак, незважаючи на це, питання довгий час залишалося невирішеним. Позитивним зрушенням у ситуації, що виникала, стала відповідь від Міністерства оборони України на лист міського голови м.Славута В.Сидора. У листі, зокрема, зазначено, що Міністерство повернеться до розгляду вказаного питання за умови надходження від Славутської міської ради згоди (рішення сесії) стосовно прийняття військового містечка №23 без зміни його цільового призначення та з метою розміщення медичних закладів із надання допомоги пільговим категоріям населення. 24 лютого цього року відповідне рішення одностайно прийнято депутатами міської ради, а на сесії 27 березня, відповідно до вимог Міністерства оборони, прийнято до нього зміни щодо уточнення найменування майна, яке планується передати громаді міста. Будемо сподіватися, що нарешті органи влади відгукнуться на дане рішення Славутської міської ради і славутська громада отримає те, що історично по праву належить їй.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік