Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 СЛУХАЛА КОЛЕГІЯ

29 березня в залі засідань Будинку рад відбулося розширене засідання колегії Славутської РДА
     
     На початку засідання колегії голова райдержадміністрації О.А.Несен офіційно представив усім присутнім новопризначеного начальника Славутської об’єднаної державної податкової інспекції Ярослава Федоровича Барана, який повідомив, що відбулася реорганізація органів Податкової служби України, внаслідок чого до складу Славутської ОДПІ тепер, крім Славути і Славутського району, входять три відділення – Ізяславське, Білогірське та Нетішинське. Керівники цих відділень водночас є заступниками начальника об’єднаної податкової інспекції.
     На порядку денному самої колегії було обговорено важливі питання, що стосуються соціально-економічного та культурного розвитку району. Зокрема, про проведену в районі роботу з питань ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати та підвищення рівня оплати праці було заслухано інформацію в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення К.С.Миколайчук та головного державного інспектора праці в Хмельницькій області Н.В.Грош. Від державної виконавчої служби інформацію про стан справ із погашенням боргів із оплати праці повідомив С.М.Рудик.
     Про стан та проблеми мистецької освіти в районі доповів начальник відділу культури і туризму РДА В.В.Хрустінський. Його виступ із даного питання доповнила директор Берездівської дитячої школи мистецтв О.Є.Чорнокрилюк. Ольга Євстафіївна, як фахівець, назвала мистецьку освіту елітною освітою і порушила перед керівництвом РДА ряд невідкладних проблем, аби вдосконалити рівень навчання школярів району в самій дитячій школі мистецтв та її філіях, що функціонують у Крупці, Цвітосі, Губельцях, Ганнополі та Понорі. Забігаючи наперед, треба зазначити, що районною державною адміністрацією з порушеного питання розроблено конкретні заходи щодо поліпшення діяльності закладів початкової мистецької освіти в районі на 2012-2015 роки. Вони, ці заходи, й стали додатком до розпорядження голови РДА.
     Було заслухано на засіданні колегії також питання про стан реалізації державної політики у сфері державної служби та кадрової роботи в районній державній адміністрації. Інформувала про це присутніх на засіданні колегії Л.В.Ткачук, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА.
     Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 26.05.2011 №468-р «Про забезпечення захисту прав та інтересів дітей у Славутському районі» доповів начальник служби у справах дітей С.В.Мороз.
     З усіх розглянутих і обговорених питань було прийнято відповідні розпорядження головою РДА, а також схвалено план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал п.р.
     В. ГОРИНЬЧУК.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік