Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА ПОТРІБНА ВСІМ МАЛОЗАХИЩЕНИМ

Завдяки крокам уряду щодо стабілізації економічної ситуації і зростанню економіки сьогодні ми маємо реальне економічне підґрунтя для масштабного поетапного підняття соціальних стандар- тів для незахищених українців.
     Так, уже з травня майже 9 мільйонів українських пенсіонерів отримуватимуть осучаснені пенсії. Деякі виплати, наприклад, компенсації шахтарям-інвалідам та іншим людям, які втратили здоров'я внаслідок нещасних випадків на виробництві, стали нарахо- вувати вже з березня цього року. Важливо, що при їх нарахуванні братиметься за основу зростання не реальної, а номінальної зарплати, що вдвічі вища. І це тільки перші кроки зі встановлення соціальної справедливості в державі.
     Зокрема, урядом зроблено акцент на підвищенні виплат для вразливих категорій громадян, 100-відсотковому забезпеченні інвалідів протезами та візками, створенні робочих місць, впровадженні інституту соціальних уповноважених тощо. На реалізацію всіх соціальних ініціатив, окрім нової іпотечної програми, знадобиться близько 16млрд гривень.
     Понад 14млрд планується отримати за рахунок економічного зро- стання. Як видно з динаміки перших трьох місяців року, ця цифра ціл- ком реальна. Близько 800млн гривень щороку можна буде отримати від податку на багатство, який запропонувало Міністерство соціальної політики.
     Серйозно змінюються підходи у сфері зайнятості. Зокрема, Президент України планує залучати до формування державного замовлення місцеві органи влади та роботодавців. Спеціально буде запроваджено стажування студентів та учнів проф- техучилищ у роботодавців певний період під час навчання. Окрім того, уряд запроваджуватиме стимули для роботодавців, які працевлаштують молодь, інвалідів, осіб передпенсійного віку, сиріт та інших вразливих категорій.
     На мою думку, надзвичайно важливо те, що робота соціальних служб буде орієнтована насамперед на запобігання проблемам родини, вирішення їх на ранній стадії, а не подолання наслідків. Адже уряд планує створити з червня 2012 року інститут соціальних уповноважених, які б здійснювали своєчасне виявлення можливих проблем в родинах, особливо у сім’ях з дітьми, інвалідами, і вживатиме заходи для їх вирішення.
     У цьому році 236тис. дітей із малозабезпечених сімей в середньому отримають щомісячно додатково по 260грн, 7400 пенсіоне- рів та інвалідів із таких сімей - по 168 гривень. Для малозабезпечених людей це - відчутна допомога.
     Хоч, скажімо, виховання ді- тей з дитячим церебральним паралічем не така масова проблема, однак уперше влада звернула увагу й на неї. Ще одна особливість соціальних ініціатив полягає у бажанні утримувати психічно хворих в сім’ї. Щоб реалізувати цю програму, додатково буде передбачено 60,8млн грн (в Україні налічується понад 30 тисяч дітей із цією недугою).
     Заплановане збільшення одноразової грошової допомоги й кожному інваліду війни. Планується підвищити виплати для 165 тисяч інвалідів війни. Зокрема, у порівнянні з груднем минулого року середній розмір виплат інвалідам війни зріс на 31,3% і становив у лютому нинішнього року 2927 гривень. Варто зазначити, що це - найбільше підвищення виплат за часи Незалежності України для інвалідів та ветеранів війни, у тому числі й учасників бойових дій.
     Досить потужним в ініціативах Президента є, на мою думку, чорнобильський блок. Тут і спеціалізоване лікування, і прискорене придбання житла. При під- готовці змін до бюджету видатки на лікування інвалідів-ліквідаторів буде збільшено більш ніж удвічі - на 28,7млн грн.
     Уперше має бути запроваджений справедливий рівень щомісячних страхових виплат шахта- рям-інвалідам та іншим потерпілим на виробництві. З березня осучаснюються щомісячні страхові виплати для 310 тисяч інвалідів, потерпілих на виробництві, - на коефіцієнт збільшення середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників у галузях економіки.
     Тисячу отримають 6млн вкла-дників. Так уже склалося життя, що саме Партія регіонів завершує зараз те, що попередній уряд пообіцяв, але до кінця не виконав.
     Або скажу про адресність соціальної допомоги. Це питання, яке давно треба було вирішувати. Ми успадкували радянську систему надання пільг, зокрема, традицію надавати їх за професійною ознакою. В результаті сьогодні тільки 23% усіх соціальних виплат в Україні доходить до справді бідних людей. Решту отримують досить заможні, навіть багаті. Як на мене, то принципово важливо, щоб заможні люди, котрі отримують пристойні доходи, володіють нерухомістю, отримують ренту, не мали права на ті чи інші соціальні пільги. Допомагати потрібно бідним! Бачу, в державі нарешті правильно змінюються орієнтири.
     Бо справжня влада – не та, яка багато говорить і обіцяє, а та, яка справді щось робить на благо свого народу. На мою думку, діяльність нашого Президента Віктора Януковича підтверджує цю аксіому.
     Олег НЕСЕН, голова РДА,
     голова районної
     організації Партії регіонів.


  коментарі: 6

Сало : Зустрів ригіанала ,плюнь йому в пику.  (написано 10.04.2012 в 23:00 з адреси:  13-247-132-95.pool.ukrtel.net)
мнясо : Ага, типу того - спасібо партії радной і гарбачову лічно, шо трєзвий муж ідьот дамой іх уй стаіт атлічно !  (написано 12.04.2012 в 10:09 з адреси:  181-86-132-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 8 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік