Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 ХТО ПРАЦЮЄ, ТОЙ НЕ БІДУЄ

Сергій Степанович КОНОНЧУК – особистість, добре відома не тільки на Славутчині, але й далеко за її межами. Попри те, що він – із діда-прадіда господар рідної землі, нині як депутат представляє Славутчину в Хмельницькій обласній раді, а нещодавно, як голова Асоціації фермерів району, був від нашого краю делегатом ХХІІ з’їзду фермерів та приватних землевласників України, який проходив у Києві в Українському домі.
     Які ж враження виніс він із нагального спілкування зі своїми братами-колегами з різних регіонів України? Що думає про фермерство взагалі та про ті процеси, які щодень наближають селян і усіх нас до ринку землі? На ці запитання Сергій Степанович погодився відповісти після чергового засідання колегії районної державної адміністрації, на яке прибув як член колегії:
     - Фермерством, як ви знаєте, я займаюся вже багато років поспіль. І можу сказати з впевненістю, що за увесь цей час в наших селян докорінно змінилося ставлення до таких людей, як я, котрі добровільно взяли на себе клопоти господарів землі, відповідальність, якщо можна так високопарно сказати, за долю нації. Бо Україна – це суцільне велике село, де роботи і клопотів для селянства ніколи не треба було шукати. Бери землю і трудись!
     Хоча, така відносна стабільність тепер опинилася під загрозою. Люди занепокоєні впровадженням продажу землі. І бояться вони не самого процесу, як-то кажуть (бо давно хотіли б бачити більше ладу в господарюванні на наших полях!), а того, що знайдуться якісь шулери, чи як їх назвати, і перетворять процес торгівлі землею в нове МММ. Я от слухав ці побоювання фермерів України на з’їзді, які не вірять в те, що у нас все буде чесно, а тому виступають категорично проти продажу землі, і думав: скільки вже можна терзати душу нашого терплячого селянина всякими новаціями, які не дають ніякої користі селу? Нам же, якщо сказати чесно, державні компенсації за худобу, посіви, зерно і м’ясо давали ще до Лазаренка. А як прийшов цей, даруйте, екс-прем’єр зі своєю командою і загребущою натурою, то все те, що натворили, ще й досі селянам (і не тільки нам!) відгикується. Не раз собі думаю, чомусь він так і не повертається в Україну той Лазаренко. Хоча, його «технології» подекуди прижилися, а наслідки їх – на людях бідами відбиваються.
     Бачу, нинішня влада прагне переглянути ті негативні тенденції, які багато років поспіль множилися в Україні. Але ж де взяти на все гроші, коли вони давно «працюють» на наших колишніх керманичів у офшорах?! Ось минулого року фермерам уряд мав виплатити державну компенсацію по 2тис. гривень за утримання кожної худобини м’ясної породи, але нашому СФГ «Манятин» 100 тисяч недоплатили. Ми ж утримуємо нині 200 голів врх як племзавод із вирощення худоби м’ясного напрямку і 550 голів молочного стада.
     Без підтримки держави нам і справді дуже сутужно доводиться. Та й болить душа, коли повсюдно бачу, як обдурюють наших людей комерсанти: завозять із-за кордону некондиційні м’ясо та м’ясні вироби, «бадяжать» молоко… Ніяк не можу зрозуміти, чому й ті кошти, які могли бути направлені безпосередньо фермерам, Міністерство агропромислового розвитку віддає переробним підприємствам.
     Якось я побував в Угорщині і на власні очі переконався, що європейці в сільськогосподарському секторі економіки працюють за чіткими довгостроковими програмами. А в нас - як хочеш, так і живи! Ось за молоко, яке здаємо, вчасно гроші не платяться. І ми змушені брати кредити під 21,4% в банку. Бо ж треба вчасно засіяти поля у Берездові Селичеві, Зубівщині, Модестівці, Яблунівці та Манятині, де ми маємо разом 4000 гектарів орендованих земельних паїв.
     Добре, хоч Аграрний фонд України пропонує нам тепер форвардні контракти, бо планує закупити цьогоріч у селянських господарствах понад мільйон тонн зерна жита і пшениці й виділяє на це кошти. Нашому СФГ «Манятин» за цим форвардним контрактом 1260 тисяч гривень перепаде. Хоча, зерно те ще ж потрібно виростити! А якими будуть кліматичні умови – ніхто не знає. Ось так і живемо з року в рік, ризикуючи на свій страх і совість. Але віримо – Бог нам поможе. Бо хто трудиться, в поті чола заробляє свій хліб, незважаючи ні на яку політичну погоду, той ніколи не буде бідувати.
     Записала Віра МАЛЬЧУК, фото автора.
     


  коментарі: 6

мнясо : приїдьте в манятин, подивіться на сільські дороги і зробите висновок про конончука. і про мальчучку .  (написано 12.04.2012 в 10:11 з адреси:  181-86-132-95.pool.ukrtel.net)
Юрист : На відміну від того, щоб перекладати байки в соц.мережах і в селі з вух на вуха, хотів би зазначити те, що завдяки цьому "панку" село приєднане до газової мережі і в тому числі школа, побудовано церкву, - і це ще не всі аспекти і питання в яких Сергій Степанович брав участь. На рахунок того, що Сергій Степанович "нахапався" земель, - то він біля тієї землі не спить, Оресту, при великій повазі, порадив би не лише коментувати повідомлення тощо в соц.мережах, а "прихапити" землі і самому спробувати біля неї трудитись, а якщо є якісь невдоволення, зокрема на рахунок доріг, - порада, - придбай танк - як альтернатива своїм незадоволеним бажанням :) І хотілося б закінчити свій коментар тим, що своє життя, кар"єру, фінансову незалежність почав він з нуля, ніхто раніше про нього не знав, а ставши особистістю всі про нього згадали і дозволяють собі докоряти йому в чомусь))) Тож як кажуть в народі: "заздрити потрібно мовчки"  (написано 24.11.2012 в 16:30 з адреси:  213.238.9.10)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік