Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 ПІСЛЯ ПЕРЕВІРКИ ІНСПЕКЦІЇ

23 березня ц.р. в малому залі Славутської райдержадміністрації відбулось спільне засідання районної ради та районної державної адміністрації за наслідками перевірки відділу освіти РДА Шепетівською об’єднаною державною фінансовою інспекцією. На ньому були присутні: голова райдержадміністрації Несен О.А., голова районної ради Радзивілюк Л.А. та начальники відділів і управлінь РДА, районної ради, керівники та головні бухгалтери бюджетних установ району. Заступник голови райдержадміністрації Холод Надія Михайлівна ознайомила присутніх з матеріалами перевірки, в результаті якої виявлені такі порушення:
     
     1. Нарахування зарплати проведено без врахування змін у тарифікаційних списках, що призвело до недо- нарахування зарплати педагогічним та технічним працівникам в сумі 713,62 грн.
     Порушення усунено в ході ревізії.
     2. Без рішення атестаційної комісії було зменшено кваліфікаційну категорію вчителям із предметів, які вони викладають, крім предметів за спеціальністю. Допущене порушення призвело до недонарахування зарплати вчителям на суму 2467,55грн.
     В ході ревізії зарплату вчителям донараховано та виплачено.
     3. Зайво проведено нарахування і виплату зарплати без підтвердження кваліфікаційних категорій педагогічним працівникам без категорій. Внаслідок допущеного порушення відділу освіти завдано матеріальної шкоди на суму 2836грн.
     Це порушення усунено при виплаті заробітної плати за березень.
      4. Відділом освіти порушено порядок виплати надбавки за вислугу років медичним сестрам, що призвело до недоотримання ними коштів на суму 1360,98грн.
     Дане порушення усунено при виплаті заробітної плати за березень.
     5. В ході ревізії за результатами інвентаризації виявлено лишки необоротних активів, які за даними бухгал- терського обліку відділу освіти не рахуються, на загальну суму 3180грн.
     В ході ревізії виявлені лишки взяті на облік.
     6. Порушено постанову КМУ №226 «Про поліпшення виховання, навчання та соціального захисту і матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків, які перебувають під опікою». Не виплачено одноразову матеріальну допомогу дітям-сиротам і дітям, які залишились без піклування батьків, на суму 900грн.
     Дане порушення було усунено в березні.
     7. При виконанні капітального та поточного ремонтів приміщень шкіл (Великоскнитський, Малоскнитський та Перемишельський нвк, Губелецька і Старокривинська зош) встановлено завищення об’ємів виконаних робіт, внаслідок чого загальна сума завищеної вартості виконаних робіт із капітального ремонту закладів становить 47650грн, в тому числі завищено об’єми робіт на суму 6379,67грн, супутні витрати - 7822,28грн, загальновиробничі витрати - 24320,25грн, пдв - на суму 5967,05грн.
     В ході ревізії завищену вартість ремонтно-будівельних ро-біт відшкодовано шляхом вико- нання додаткових робіт, що підтверджено актом виконаних робіт та зменшенням кредиторської заборгованості.
     8. Бухгалтерією відділу освіти 50% коштів від оренди нежитлових приміщень перераховувалось до районного бюджету не щомісячно, а через 4-5 місяців після їх надходження, в сумі 984,53грн.
     В ході ревізії кошти було перераховано до районного бюджету.
     9. В 2011 році батьками дітей, які оздоровлювались, та профспілковим комітетом відділу освіти було здійснено здешевлення вартості путівок. Кошти бухгалтерією відділу освіти було віднесено на збільшення доходів, а не проведено відновлення касових видатків за загальним фондом на загальну суму 1962грн.
     В ході ревізії відділом освіти такі кошти було повернуто до районного бюджету, так як діяльність табору була припинена за станом на 1.09.2011 року.
     10. В ході ревізії з бухгалтерського обліку проводилося списання продуктів харчування з порушенням норм, внаслідок чого було зайво списано продуктів на загальну суму 327,53грн.
     Порушення усунено в ході ревізії.
     
     З підсумковим словом на спільному засіданні виступив голова райдержадміністрації О.А.Несен, який наголосив, що питання контролю за виконанням та раціональним використанням бюджетних коштів є одним із основних завдань керівників та головних бухгалтерів бюджетних установ. Необхідно проаналізувати виявлені недоліки з метою недопущення подібних порушень в майбутньому як відділом освіти, так і іншими розпорядниками бюджетних коштів.
     За недоліки та порушення у здійсненні фінансово-господарської діяльності постановами Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області на винних в порушенні законодавства з фінансових питань накладено штрафи: на начальника відділу освіти РДА Зубову Ж.О., заступника головного бухгалтера ЦБ райво Терентюк В.П., інженера-будівельника господарської групи Осіпову Н.С., керівників та членів комісій з інвентаризації майна Берездівського, Великоскнитського, Мирутинського, Дяківського, Старокривинського, Полянського навчально-виховних комплексів, Цвітоського навчально-виховного об'єднання - всього 22 осіб.
     Осіпова Н.С. звільнена з посади інженера-будівельника господарської групи з 1.03.2012 року. Вирішується питання із застосування дисциплінарних стягнень щодо інших працівників централізованої бухгалтерії.
     
     В. КУХАРЧУК, начальник фінансового управління РДА.
     
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік