Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.04.2012 ЇЇ ЖИТТЯ БУЛО НАПОВНЕНЕ ЛЮБОВ'Ю

Сорок сім років свого життя присвятила педагогічній діяльності вчителька української мови та літератури Лариса Михайлівна Муза. Про неї з повним правом можна сказати, що вона була Вчителем із великої літери, надзвичайно порядною та чуйною людиною. Всі роки вона пропрацювала в Славутській зош №7, була першим директором цієї школи. Як справжній педагог, Лариса Василівна не просто вчила дітей правилам граматики або знайомила з рідною літературою, вона насамперед намагалася виховати їх чесними та порядними людьми, вчила шанувати рідне слово, любити Україну.
     Найоб’єктивнішу оцінку вчителю можуть дати його вихованці після того, як подорослішають і самі чогось досягнуть у житті. Крізь роки з теплом та вдячністю згадують Л.В.Музу учні, яким вона дала путівку в самостійне життя. Виступаючи свого часу на зустрічі випускників, депутат Хмельницької обласної ради, голова правління ПрАТ "Славута-Папір" В.Р.Філінюк відзначив: "Всім, чого я досяг у цьому житті, я завдячую своєму класному керівнику - Ларисі Михайлівні Музі. Я й досі пам'ятаю її цікаві уроки, змістовні виховні заходи, добрий погляд..."
     Так само тепло висловлюються на адресу своєї улюбленої вчительки сотні її вихованців. Бо її життя було наповнене любов'ю, і цю любов вона щедро сіяла в душі своїх учнів. Уроки добра і людяності назавжди залишились в їх серцях!
     На жаль, 22 березня зупинилося серце цієї скромної та доброї жінки - Музи Лариси Михайлівни. Важко змиритися з цією втратою. Разом з її рідними і близькими у скорботі сотні її вихованців, колеги-педагоги. Світла пам’ять про Ларису Михайлівну назавжди залишиться в наших серцях!
     Єва КАЦ, м.Славута.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік