Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 СТЕЖИНА ПРИВЕЛА ДО ШКОЛИ...

Кожен день вона поспішає сюди. Хай це буде весняний чи осінній ранок, хай зимова пороша притрушує стежину, таку до болю знайому і рідну, але саме вона веде її до другого рідного дому - Малоскнитського нвк. Тут вона працює уже 30 років вчителем початкових класів. Це Лідія Андріївна Каленюк – жінка, матір, учителька від Бога. Через руки і серце цієї милої жінки пройшло 7 випусків. Уже давно плідно працюють на різних нивах її випускники: Ігор Пархомчук – стоматологом, Надія Бойко – педагогом, Наталія Ліхолат – бухгалтером і багато інших. Наталія Гарбарук, Оксана Бойко, Марина Мороз, Дмитро Гричанюк та багато інших нині студенти вузів.
     Люблять і поважають у селі цю чудову людину. А родом Лідія Андріївна із сусідніх Клепачів. Там у родині коваля й народилася дівчинка, яка, ще не навчившись говорити, уже співала. «Бути їй артисткою», - казали сусіди, слухаючи це русяве дитинча.
     Якось так сталось, що, розшукуючи свій перший клас, вона заблукала у школі. А поряд із нею опинився ще один першокласник, який, до речі, теж припізнився. Так і увійшли до класу разом, так і просиділи за однією партою 8 років. А згодом дружба переросла у кохання. Все почалось із тих репетицій у клубі, на яких Лідія співала, а В’ячеслав (так звали юнака) акомпанував їй на баяні. Після репетицій хотів провести, та не наважувався. Кілька разів наздоганяв її й збирався заговорити, але так і не насмілився.
     Щось зупиняло його щоразу, коли йшов за кільканадцять метрів і дивився на її струнку постать. Відчував непереборне бажання наздогнати дівчину. Однак притишував крок, заплющував очі й подумки пригортав. Лише в останній день перед відходом до армії запитав:
     - Чекатимеш?
     - Так, - була ствердна відповідь.
     Три роки чекала, а в цей час уже навчалась у Кременецькому педучилищі. Повернувшись із армії, В’ячеслав запропонував їй руку і серце.
     Найщасливішим днем у їх житті стало народження донечки, яку дуже чекали. Мама вдихала життя у свою кровиночку, колисковою піснею вливала в душу немовляти любов до всього рідного, вчила оберігати святині і скарби: рідну мову, пісню, звичаї.
     Так уже повелось, що в селі сім’я Каленюків вважається найспівучішою. Тим більше, що допомогти у роботі чоловікові В’ячеславу Петровичу, художньому керівникові сільського Будинку культури, Лідія Андріївна вважає своїм обов’язком. А скільки нею пісень написано! Це - гімн школи «Дорога до села», дитячі пісні.
     Сьогодні Лідія Андріївна – одна із кращих вчителів школи, за плідну працю удостоєна грамот Міністерства освіти. Кожен її урок - цікавий, захоплюючий, насичений. У затишному кабінеті діти почувають себе як вдома, адже поряд – друга мама. Горнуться до неї, прагнуть наслідувати. А скільки роздаткового матеріалу виготовила вчителька! На уроках трудового навчання, як за помахом чарівної палички, виходять із рук учнів такі іграшки, що очей не відведеш!
     Нещодавно Лідії Андріївні сповнилося 50. Але бажання віддавати всю щедрість душі і свою материнську любов дітям не меншає. Маючи внука Олександра, Лідія Андріївна знову наспівує над колискою пісні, що співала колись донечці Тетяні. А всі колеги радіють з того, що працюють поряд із такою чудовою людиною, для якої шкільна стежина стала прекрасною дорогою життя.
     Галина ГАРБАРУК, с.Малий Скнит.


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 08:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День сухопутних військ України

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік