Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.04.2012 ТИЖДЕНЬ АНТИТЮТЮНОВОЇ ПРОПАГАНДИ

Однією з найсерйозніших проблем сьогодення є питання формування здорового способу життя серед підлітків. Просвітницьку діяльність з питання тютюнопаління та його профілактики було взято за один із напрямків роботи школи. Тому, з метою пропаганди здорового способу життя, забезпечення обізнаності учнів з питань тютюнопаління, профілактики шкідливих звичок, формування почуття відповідальності за свої дії та активної життєвої позиції учнів, - в ЗОШ №3 проведено тиждень антитютюнової пропаганди.
     В ході його було вирішено охопити такою діяльністю якомога бі- льшу частину учнів, залучити їх до підготовки і проведення заходів із антитютюнової пропаганди, причому, вирішальне значення в цій роботі мав принцип добровільності та дотримання анонімності при з'ясуванні певних питань.
     Було проведено анкетування учнів 5, 8 класів («Вплив паління на здоров’я людини») та зроблено його аналіз, оголошено конкурси на кращий плакат та вислів, присвячені проблемі паління. Проведено усний журнал «Правда про куріння» - 9-11класи, «Суд над цигаркою» - 8-9 класи, практичне заняття «Зроби свій вибір – життя з цигарками чи без» - 4-5 класи, години спілкування в 1-11 класах: «Здоровий спосіб життя», «Вплив куріння на організм людини», «Правда про куріння», «З цигаркою дружити – життя занапастити», бре-йн-ринг «Скажімо курінню – ні!»; переглянуто фільм «Життя з цигаркою чи без?».
     Хочеться вірити , всім стало зрозуміло, що у реальних життєвих ситуаціях кожен знаходить відповіді і приймає рішення самостійно. Важливо зупинитися в потрібний момент й задуматися над тим, чи варто розмінювати своє здоров'я на цигарку.
     Руслана ОНІЩУК,
     Анна ВЛАСЮК, члени гуртка
     «Цікаві зустрічі» ЗОШ №3.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 06.06.2012 в 07:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 9 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік