Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 ЗА БРАТІВ НАШИХ МЕНШИХ

А ви зазирали коли-небудь в очі безпритульній тварині? Скільки в них болю! Не можу збагнути, як людина, приручивши тваринку - собачку або котика, безжалісно викидає її, як непотрібне сміття, на вулицю. Не задумуючись, що вона буде страждати від людської жорстокості, голоду, холоду та стресу…
     
     Люди! Зрозумійте, що тваринам також боляче. Вони хочуть їсти і потребують тепла, ласки та догляду. Вони є частиною природи, творіння Божі і, за легендою, саме коти та собаки випросили у Бога хліба для людей. Людина може зрадити, образити, а тварини - віддані до кінця свого життя господарям. Але чомусь люди, взявши тварину, хочуть, щоб вона була бездоганною і не бажають миритися з якимись її вадами. Отож, замість того, щоб займатися твариною, привчати її до порядку та іншого, вони від неї позбавляються, забуваючи, що і ми, люди, маємо свої недоліки.
     На даний час в нашому місті існує проблема із безпритульними тваринами. Когось вона, можливо, зовсім не хвилює, а хтось до болю в серці переживає за тварин, які опинилися на вулиці через горе-господарів. Звичайно, кожен скаже: щоб розв’язати цю проблему, спочатку потрібно вирішити з людяністю в нашому суспільстві. Бо в житті за все доведеться відповідати. До речі, в одному із закладів США вивішено лозунг: «Ви можете робити все, що бажаєте - рахунок оплатять ваші онуки». На превеликий жаль, серед нас є ті, хто вирішує питання життя тварин за своїми мірками…
     Нещодавно, 16 березня п.р., в Славуту завітали представники Міжнародної організації захисту тварин із Німеччини разом із президентом Української організації захисту тварин А.В.Серпінською з Києва. Вони приїхали подивитися, як утримуються тварини в так званому міському «притулку для собак».
     Відвідавши притулок у м.Славута, вони були шоковані. Бо побачили голодних, виснажених тварин, які знаходилися в багнюці і навіть без води. Вони зняли побачене на камеру, й тепер усе європейське товариство побачить цей жах. Тому що за кордоном люди, певно, мають вищий інтелект, ніж ми, та й більше виховані. Бо розуміють, що в природі немає нічого зайвого, все пов'язане між собою. У Славуті ж, як з’ясувалося, місцева влада нічого не робить для захисту тварин, а створює вигляд, що робить...
     Хочемо звернутися й до жителів Славутчини: змініть своє ставлення до тварин, навчіться поводитися з братами нашими меншими так, як у Європі! Тому люди там і живуть краще за нас. Взявши тварину додому, вони її дійсно доглядають, не випускаючи блукати в пошуках їжі і, тим паче, не виганяють на вулицю. Там регулюють чисельність своїх улюбленців, тому вони приносять радість своїм господарям, а не проблеми. Ніякі комунальники, притулки, захисники не вирішать проблему безпритульних тварин, якщо громадяни не змінять свого ставлення і вчинків щодо них.
     Ну, а ветеринарній службі потрібно не звинувачувати «добрих душ» в тому, що вони підгодовують безпритульних тварин, а почати працювати, наводити лад із господарями та населенням. Слід налагодити реєстрацію тварин, створити умови для стерилізації їх (бо цього у нас взагалі немає) та зробити доступними ціни для .стерилізації, розробити штрафи за зникнення зареєстрованих тварин тощо.
     Давайте будемо вчитися вимагати від власників тварин належних умов утримання їх, бо деякі люди в силу свого інтелекту не розуміють, якими наслідками може обернутися нелюдське ставлення до тварин для них самих. Адже голодний собака може напасти на них чи їхніх дітей! І ми повинні про це пам'ятати та поводитись так, як хотіли б, щоб поводилися з нами. В разі зникнення собаки, власник повинен звернутись до притулку. До речі, не ганяйтеся за породистими собаками, а придивіться у притулку до «тузиків» та «бобиків», які вони розумні та віддані.
     Ще хочу звернути увагу батьків і вчителів на виховання дітей. Адже за ставленням їх до тварин часто можна побачити майбутній характер і навіть долю дитини. Потрібно з дитинства дітям прищеплювати любов й гарне ставлення до природи і тварин, щоб жорстокість до них не породжувала жорстокості до людей. На жаль, часто доводиться бачити, як поряд із мамою йде малюк й, підбігаючи до собаки або кота, б'є його ногою. А мама - сміється, не робить зауваження своєму чаду. І хто виросте з такої дитини? Який приклад байдужості та жорстокості ми показуємо нащадкам?
     Захисники тварин ніколи не змиряться з отруєнням собак та котів у місті і притулку! Тому просимо відгукнутися всіх, хто підтримує нас, щоб об'єднатися для створення міської організації із захисту тварин. А Міжнародна організація із захисту тварин нам допоможе. Також повідомляємо, що в середині квітня ц.р. у Славуті буде проводитися безкоштовна стерилізація як домашніх кішок та собак, так і безпритульних тварин спеціалістами із Німеччини. Реєструйтесь за нижчевказаними телефонами й запам'ятайте, що сенс життя - це любов, яку ми сіємо навколо себе: на комашинку, тваринку, рослинку... Тож пожинати будемо те, що посіємо!
     Тамара ЗЯТІНІНА, м.Славута.
     Р.S. Незважаючи на обіцянки комунальників не труїти в місті тварин, 30 березня ц.р. біля зупинки міського ринку поряд із урною знову лежав отруєний собака (див. фото). Коли це свавілля буде припинено?!
     Надаємо всім контактні телефони: 2-36-08 або 068-643-81-32, 066-754-01-56, 093-735-79-59.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 06.06.2012 в 08:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
олексiй : Я ПРАЦУЮ У ПРИТУЛКУ ЛИШЕ 6 мис.я за свою роботу уже простерилiзував i вiдпусти назад у мiсто 27 собак.та роспочали будiвництво кухнi.  (написано 15.09.2012 в 21:16 з адреси:  z12-02.opera-mini.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 5 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік