Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.04.2012 МІСТО І ЙОГО ЕКОЛОГІЯ

17 березня біля кінотеатру ім.Т.Г.Шевченка відбулося зібрання громадськості, на якому присутні висловили своє невдоволення діями міської влади, а саме - вирізкою дерев у скверах міста і будівництвом на цих майданчиках жилих будівель, як це робиться біля міського Палацу культури. Невже у нас немає де зводити житло? Розуміємо корисливі мотиви забудовників - в цих місцях, де вони закла- дають нові об’єкти, прокладені міські каналізаційні магістралі, і це значно здешевлює будівництво. Та тільки для майбутніх мешканців новобудов житло дешевшим не стане. На такому будівництві наживаю- ться забудовники і ті хто, дає на це будівництво дозвіл.
     Оскільки не так давно в Славуті було розроблено Генеральний план забудови міста, на який витрачено великі кошти, хочеться запитати нашу владу: навіщо вона тримає в таємниці цей план? Адже відхилення від Генерального планування робить місто безликим. Ми вже мали приклад, коли забудовники у 80-х роках відійшли від архітектурного плану мікрорайону «Сонячний», і ця самоправність призвела до безладу розміщення каналізаційних магістралей, та й самий вигляд мікрорайону бажає кращого з його незручностями і бездоріжжям. Це сьогодні всі бачать!
     Хотілося б, щоб наше місто (не тільки в центр!) й справді ставало дедалі більше схожим на європейське, а не азіатський бедлам. Задля цього потрібно більше висаджувати на алеях вулиць декоративних та вічнозелених дерев, які були б окрасою міста. Потрібно і в парку культури та відпочинку зробити нарешті посадку молодих сосен, ялин, бо старі дерева тут уже відживають свій вік… Для садіння цих дерев потрібно, звісно, запросити лісівників, які знають, як їх правильно висадити, щоб вони прийнялися. І доглядати їх!
     Такі громадські зібрання тепер будуть проводитись регулярно, щоб люди змогли висловитися своє бачення розбудови міста. Головою громадського зібрання обрали громадського діяча Василя Гапонюка, а його заступником - Володимира Скомороху. На зібранні був присутній від міськви- конкому Роман Бачинський, який вислухав зауваження і поради громадян й висловився, що в сквері будуть встановлювати пам’ятник Т.Г.Шевченко- ві, а скульптор поставив вимогу - зрізати ялинку.
     Ця ялинка є окрасою всієї площі, яку в новорічні свята можна прикрашати, щоб вона була живою красунею нашого міста. Як же міський голова В.Б.Сидор погодився зрізати ялинку на вимогу скульптора, який за місяць обіцяє встановити тут шаблонний пам’ятник? А ця ялинка там росте вже тридцять років! Напевно, і в подальшому буде рости, прикрашати цей сквер, бо жителі нашого міста не допустять, щоб святотатці знищували таку красу!
     Так, Славута знаходиться в центрі великого лісового масиву, і саме це - найбільше наше багатство. Мені душа болить, як лісівники в останні десять років зни- щують ліси. Маючи на озброєнні могутню лісопереробну техніку, вони вирізають столітні дубові гаї, соснові бори, які ще не доросли до тої межі, коли їх можна зрізати. Ліс не встигає репродуктивно відновлюватись, і складається таке враження, що наші лісівники живуть на цьому світі за принципом: після мене - хоч потоп!
     А в співдружності з міською владою вони доводять нашу природу до екологічної біди. Настане час, коли лісовий масив біля Славути буде знищений. Мені довелося багато помандрувати світом і ніде я не бачив, наприклад, щоб міське кладовище розташовували посеред лісу. Причому, воно має властивість весь час розширюватися, в рік - приблизно на півтора гектара. Отож, через якихось десять років до так званого «восьмого кілометра» лісу взагалі не буде, а залишиться одне кладовище...
     Я ще в 2008 році подав пропозицію для мера В.Б.Сидора, що треба призупинити розбудову міського кладовища й почати підготовку нової території. Зокрема, пропонував зробити це за колишнім силікатним заводом - біля села Ула- шанівка, де поле пустує аж до Крупця. Цього поля хватило б для міського кладовища надовго, і земля там підходяща – піщана, й дорога до кладовища прокладена добра… На що міський голова відповів, що це - дуже клопітна справа, потрібно буде відчужувати землю. Я звернувся з питання відчуження землі під міське кладовище до голови Славутської райдержадміністрації О.Несена, на що він сказав: для вирішення цього питання міському голові треба піднятися на другий поверх, і РДА спроможна його вирішити. Та тільки Василь Богданович, видно, зайнятий глобальнішими справами і вже чотири роки не може знайти вільну хвилину, щоб піднятися на другий поверх для розв’язання цього питання.
     До речі, наш міський голова у своїй передвиборній програмі акцентував, що побудує сміттєпереробний завод, де всі відходи бу- дуть сортуватися, а на вулицях стоятимуть скриньки для збирання відходів - не тільки пластикових пляшок, а й скла. На жаль, не все так сталося. Бо скло як вивозилося в ліс на сміттєзвалище (яке зайняло вже десяток гектарів!), так і продовжує вивозитися. А лісу стає все менше і менше! Ось я й дивуюся лісівникам, які мовчать, немов води у рот набрали, і не піднімають ґвалту, що ліс знищується. Та й природоохоронні служби чогось мовчать… А пора вже природоохоронній прокуратурі, яка знаходиться недалеко - в Нетішині, зайнятися питанням охорони нашого довкілля.
     Казимир ШЕПТИЦЬКИЙ, президент Благодійного фонду Хмельницької області
     «Пам’ять нащадкам».
     


  коментарі: 3

 :   (написано 06.06.2012 в 08:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік