Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.04.2012 «НАЙСВЯТІШЕ СЛОВО – МАТИ»

Днями в сільській бібліотеці с.Мирутин відбулося засідання клубу «Світлиця». Темою його стало відродження традицій українського села, вшанування жінки-матері, тісні відносини в родині.
     В кімнаті бібліотеки було створено атмосферу, приближену до помешкання українського села, де було представлено роботи з плетіння гачком та вишивки Янчик Ганни.
     Засідання відкрив сільський голова М.С.Мархайчук, який побажав присутнім жінкам весняної вроди, квіткової пишності, поваги в родинах.
     Ведучі засідання - завідуюча бібліотекою Хижка Валентина та завідуюча клубом Сердюк Людмила поетичним рядком оспівали жінку-матір, берегиню роду людського, хранительку домашнього затишку: «Хай сяє сонцем в серці слово – мати, таке незгасне, вічне і святе!»
     Як зворушливо звучали власноруч написані вірші, присвячені жінці, з уст шанованої в селі людини, вчителя за покликанням, творчої особистості та просто чарівної жінки О.В.Бабаянц. Адже після кожного прочитаного твору линули оплески та слова подяки.
     Тему поколінь в родині було розкрито у поетичних рядках, що так зворушливо лунали з вуст медичних працівників Лідії Мартинюк та Олени Козелець: «Роки, сину, помітні, допоки матір пам’ятають сини»...
     Образ матері було оспівано в віршах у виконанні активних учасниць художньої самодіяльності Наталії Давидюк та Ірини Ковальчук. А вірш «Молитва за матір» прозвучав із вуст Ольги Міщук: «Молюся устами, молюся серденьком до Тебе, Небесна Ісусова Ненько!».
     Атмосферу справжнього свята створили наші сільські, добре знані в межах району сестри-акторки, аматори сцени Людмила Сердюк та Світлана Борей, якими було розкрито тему родини у жартівливій сценці «Ринкова економіка». Окрасою цього вечора став виступ маленької перлинки, україночки у віночку та вишиванці Лукащук Вікторії з віршем «Я своїй матусі розкажу ще казку, подарую квіти й найніжнішу ласку».
     У цьому весняному святі брали участь працівники культури с.Плоска Соколець Любов та Гіюк Світлана, а також активні учасниці засідань клубу «Світлиця» Шевчук Валентина, Ільчишина Віра та інші.
     В усіх піснях та легендах ми бачимо матір образом ясним, незгасним, зорею, що світить звідусіль, з усіх доріг і відстаней. Адже мати була, є і залишається для нас живим символом рідного дому, рідної землі.
     В. ХИЖКА,
     завідуюча бібліотекою.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік