Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.04.2012 «ДОБРЕ ТАМ, ДЕ МИ Є!»

В період з грудня 2011 року по квітень 2012 включно організація «Есперо» у співпраці з Хмельницькою обласною службою зайнятості та ХОБФ «Карітас» впроваджує Проект «Добре там, де ми є!». Проект виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.
     Заходи Проекту - цикл інтерактивних комплексних тренінгів з питань легального працевлаштування, розвитку навичок ефектив- ного пошуку роботи, створення умов для самозайнятості та підприємництва для груп безробітних чоловіків, що проживають в трьох районах Хмельницької області – Городоцькому, Кам’янець-Подільському та Славутському. Саме в цих регіонах були постраждалі від торгівлі людьми, їм надавалась комплексна реінтеграційна допомога (психологічна та юридична, соціальна та медична підтримка, а також допомога у працевлаштуванні). Проведення превентивної діяльності щодо запобігання торгівлі людьми та просвітницької діяльності з підвищення рівня обізнаності громадськості з цього питання – головна мета відповідного Проекту.
     В ході реалізації його заходів учасники ознайомились із шляхами підвищення рівня конкурентоздатності на регіональному ринку праці та додатковими резервами в техніці пошуку роботи, оволоділи практичними навиками складання бізнес-плану, особливостями започаткування та ведення підприємницької діяльності в Україні. Безробітні чоловіки отримали розширену інформацію і про легальне працевлаштування за кордоном, і про діяльність різноманітних інституцій, які можуть допомогти постраждалим від злочину.
     Тренінги були організовані та проведені досвідченими спеціалістами - керівником консультаційного центру з протидії торгівлі Вадимом Яцишеном та національним координатором Проекту МБФ «Карітас України» Оксаною Устиновою.
     Перші підсумки Проекту «Добре там, де ми є!» обговорено в ході проведення підсумкового заняття з його учасниками та робочої наради зі співробітниками Славутського міськрайонного центру зайнятості. Координатор Проекту - спеціаліст програми протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції в Україні Тетяна Іванюк мала можливість власноруч оцінити перші результати проведених тренінгів, надати консультаційну допомогу у вирішенні низки проблемних питань, визначити потребу в організації подібних заходів для різних категорій споживачів послуг, зокрема, сільських голів та учнівської молоді.
     


  коментарі: 2

 :   (написано 08.05.2012 в 07:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік