Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.04.2012 ТУРНІР ЗНАВЦІВ ПРОФЕСІЙ

Ця профорієнтаційна гумористична інтелектуально-розважальна гра стимулює учнів до самопізнання, сприяє формуванню мотивації до свідомого вибору професійної діяльності та позитивному ставленню до всіх видів професійної діяльності.
     Відбіркові етапи Турніру знавців професій проводились протягом лютого-березня 2012 року. За звання переможця на районному заході змагались учнівські команди Цвітоського нво, Крупецького, Киликиївського, Берездівського, Мирутинського та Ганнопільського нвк, на міському - усі загальноосвітні навчально-виховні заклади м.Славути.
     Зональний етап (півфінал) конкурсу відбувся 13 березня 2012 року в Славутському міському Палаці культури. Північні регіони області представляли наступні команди: «З ГМО» (Плесенська зош, Шепетівський р-н), «Радар» (Ізяславський нвк №2, ліцей), «Джем» (Нетішинська сзош №2), «Професіонал» (Шепетівський нвк №1), «Діти Гіпократа» (Берездівський нвк Славутський р-н) та збірна команда міста Славути «Сім кадрів». Учні змагалися в трьох конкурсах: «Презентація команди» (візитна картка), «Реклама професії» (популяризація однієї з професій, актуальних на ринку праці), «Музичний» (оригінальна пісня про професію/професії).
     Оцінювало виступи команд компетентне журі, до складу якого входили: Ольга Пушкар – заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості, Світлана Кравчук – заступник начальника відділу профорієнтації цього центру, Віталій Луценко – провідний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти та науки ОДА, Олександр Свідзінський – директор Славутського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Людмила Міхновська – начальник відділу кадрів ЗАТ «Горинь» (м. Славута).
      Команди демонстрували свою кмітливість, винахідливість, гумор, музичність та обізнаність у світі професій. У напруженій боротьбі з достойними суперниками перемога дісталася збірній команді міста Славути «Сім кадрів», а разом з нею – право на участь у фіналі Турніру знавців професій серед учнівських команд Хмельниччини, який відбудеться 6 квітня в обласній філармонії.
     Оксана ПОЛІЩУК, головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 09:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 05:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік