Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.04.2012 НЕСІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

20 березня в клубі роботодавців Славутського міськрайонного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Регіональна політика неаграрної зайнятості в сільській місцевості». Основна мета проведення заходу – спрямування стратегії соціального розвитку територіальних громад району на розвиток несільськогосподарських видів підприємницької діяльності. Активну участь у заході взяли: начальник відділу оподаткування фізичних осіб Славутської ОДПІ О.В.Медуха, начальник відділу персоніфікованого обліку Управління Пенсійного фонду у Славутському районі та м.Славута Н.В.Демчук, головний спеціаліст управління агропромислового розвитку РДА А.І.Колодніцький та сільські голови, які вболівають за розвиток підприємництва на підпорядкованих територіях: Н.Д.Мельник – із Довжок, В.П.Локайчук – із Великого Скниту, М.В. Бойчак – із Піддубець, В.А.Малинюк – із Старого Кривина, Л.І.Пашинська - із Сьомаків, А.З.Яцюк – із Хвощівки.
     Предметом круглого столу стали проблемні питання, пов’язані із діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності в районі в цілому і розширенням інфраструктури пріоритетних видів підприємницької діяльності зокрема. В сільських населених пунктах, де вкрай обмежені перспективи працевлаштування за наймом, підприємництво та самозайнятість стають часто єдиним засобом гідної зайнятості. Проте масштаби сільського підприємництва майже завжди менші, ніж у місті, ризики більші, хоч сукупні послуги зазвичай менш розвинуті в сільських районах. Та й прикладів успішного підприємництва на селі можна навести безліч. Мова йде, передусім, про маркетингову інфраструктуру для виробників сільськогосподарської продукції, про комунальні і соціально-побутові послуги в сільській місцевості, відродження народних ремесел та промислів.
     Але створити умови для розвитку таких видів підприємницької діяльності непросто. Сьогодні майже половина жителів району зайнята в особистому селянському господарстві, фактично працює на забезпечення життєдіяльності родин, частина - користується низкою державних пільг і не зацікавлена в роботі. Мало на селі ініціативних та підприємливих людей, які бажають кардинально змінити своє життя. Шкода, але допомога, що надається службою зайнятості для безробітних громадян (одноразово - для зайняття підприємницькою діяльністю), і фінансова підтримка окремих програм та проектів Регіонального фонду підтримки підприємництва сьогодні залишається непотрібною.
     Отож, необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через інформаційні стенди та куточки в сільських радах, заходи типу «схід села», дні відкритих дверей із залученням представників податкових, дозвільних та контролюючих органів, профорієнтаційні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах. Для осіб, які виявили бажання започаткувати власну справу, сьогодні важлива соціальна підтримка не тільки сільського голови, а й усієї громади, професійні знання та вміння професіоналів – умільців, народних майстрів, підказка та допомога кваліфікованих спеціалістів державних установ.
     Варто забезпечити вищий рівень консультаційного, інформаційно-рекламного обслуговування новостворених підприємницьких структур, об’єднання підприємців у обслуговуючі кооперативи та спілки для захисту своїх інтересів. І на державному рівні, переконані всі учасники засідання, та необхідно передбачити і реалізувати низку пільг для осіб, які започатковують власну справу на селі.
     Маргарита КРАВЧУК, директор Славутського міськрайонного центру зайнятості.
       коментарі: 4

 :   (написано 08.05.2012 в 09:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 09:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 5 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 4 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік