Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.03.2012 ПРАВОВИЙ ТУРНІР «ЗНАВЦІ ПРАВА»

22 березня у Будинку дитячої творчості міськрайонним управлінням юстиції та управлінням освіти виконавчого комітету міської ради був організований правовий турнір «Знавці права», у якому взяли участь 8 команд у складі учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей». Ведуча заходу Жанна Перуцька познайомила учасників із членами суддівської колегії, до якої увійшли працівники управління юстиції О.Рудецький, Н.Панасенко та юрист управління освіти О.Литвиненко.
     Учасники турніру мали нагоду продемонструвати свої знання у сфері міжнародного права, зокрема, у сферах правового захисту життєдіяльності людини, регулювання відносин щодо рівності прав жінок та чоловіків, законодавчих норм, які стосуються ролі жінки у суспільстві тощо. Перший етап заходу проходив у формі брейн-рингу, головним завданням якого було надати учасникам команд якомога більше правильних відповідей на 30 поставлених запитань.
     У другому турі для кожної уже із 4 команд надавалося по три запитання. Згідно із заробленими балами, у фіналі протистояли учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» та СЗОШ №9.
     А тим часом, поки судді підраховували результати, для учасників команд та присутніх виступили юні дарування Будинку дитячої творчості.
     Привітала учасників турніру і гостей заступник начальника управління освіти Наталія Пшетоцька, яка й провела церемонію нагородження: подяку за ІІІ місце від управління освіти отримала команда ЗОШ №1; за ІІ грамотою були нагороджені учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія». Грамота за І місце та подарунки були вручені для команди СЗОШ №9.
     


  коментарі: 4

Читач : Якщо мене, законослухняного і абсолютно тверезого на пішохідному переході зіб'є п'яний мажор, мєнт (прокурор, директор, депутат тощо), то хто буде правий? Отож-то.  (написано 30.03.2012 в 22:36 з адреси:  236-135-124-91.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:28 з адреси:  h131-138.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 05:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік