Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.03.2012 ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

22 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Славутської міської ради. Члени виконкому розглядали проекти рішень, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема, з метою вирішення житлових питань громадян, які потребують покращання житлових умов, було прийнято рішення про переведення нежитлового приміщення на вул.Лісній,1 у житлове приміщення. Разом із тим, члени виконкому затвердили наглядову раду у сфері розподілу соціального житла, головне завдання якої – забезпечення права соціально незахищених категорій громадян міста на отримання житла та контроль за розподілом соціального житла.
     З метою покращання обслуговування користувачів громадським транспортом у місті члени виконавчого комітету вирішили встановити автобусну зупинку на вул.Князів Сангушків та внести зміни до графіка руху на автобусних маршрутах загального користування.
     Були прийняті рішення щодо надання дозволів фізичним особам-підприємцям на погодження режиму роботи об’єктів підприємницької діяльності; виділення коштів з цільового фонду Славутської міської ради, зокрема, на виконання робіт зі створення робочого проекту та експертизи робочого проекту щодо утеплення контуру будівлі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» №5, інше; затверджено заходи щодо забезпечення виконання показників доходної частини, економного та раціонального використання коштів державного та місцевих бюджетів міста в 2012 році; затверджено план роботи виконавчого комітету на ІІ-й квартал 2012 року. Розглянуто питання щодо подання клопотання про представлення до нагороди почесним званням «Мати-героїня» Галини Іванової. Також членами виконкому затверджено вимоги до ескізу намірів забудови земельних ділянок та вимог до містобудівного розрахунку, прийнято рішення про створення комісії з передачі газопроводу ПрАТ «Славутський пивоварний завод» в комунальну власність міста з наступною передачею на баланс Славутській філії ПАТ «Хмельницькгаз», передачу зовнішніх інженерних мереж; затверджено акт обстеження зелених насаджень (дерев), що підлягають видаленню в м.Славута.
     Крім того, порядок денний засідання включав питання, що стосуються житлової сфери, захисту прав неповнолітніх, надання матеріальної допомоги та допомоги на поховання; видачу свідоцтва на право власності; організаційні питання, спрямовані на оперативну роботу в разі виникнення надзвичайних ситуацій, будівельні та інші питання.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік