Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2012 КОНСУЛЬТУЄ «МІЙ ЮРИСТ»

Доброго дня! Мене звати Галина. В 2010 році померла моя мати, до цього часу я не успадкувала майно, що залишилось після смерті (хата в селі, земельний пай). Наразі постала потреба в його оформлені. З чого мені почати?
     
     1. Збираємо усі документи: свідоцтво про смерть (обов’язково); довідку з сільської ради, де і з ким була прописана померла на день смерті (обов’язково); заповіт, якщо є; документи на майно, якщо є; свій паспорт, код (обов’язково); документи, що підтверджують родинні стосунки (свідоцтво про народження тощо).
     2. Для подання заяви про прийняття спадщини можна звернутися до:
     • державного нотаріуса, що знаходиться навпроти автовокзалу (адреса: м.Славута, площа Шевченка, 8, тел.-2-29-02);
     • приватного нотаріуса - біля магазину «Огородник» (адреса: м Славута, Ринкова площа 1, тел.-7-03-22, 7-23-24).
     Порада: попередньо телефонуємо, домовляємося про візит. В процесі спілкування з нотаріусом ви з’ясуєте усі питання щодо відкриття спадкової справи.
     Пам’ятайте: є дві категорії осіб, яким не потрібно подавати таку заяву: спадкоємцю, який постійно проживав разом із померлою особою на час відкриття спадщини і який буде вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом 6 місяців він не заявив про відмову від неї; малолітні, неповнолітні, недієздатні особи, а також особи, цивільна дієздатність яких обме- жена.
     3. Візит до нотаріуса. В залежності від того, які документи у вас є, - візит матиме такі наслідки:
     • Нотаріус заведе спадкову спра-ву
     • Нотаріус (письмово) відмовить в оформленні спадщини через те, що були пропущені строки подання заяви (6 місяців від дня смерті) на прийняття спадщини.
     4. Якщо нотаріус завів спадкову справу, то за великим рахунком 90% роботи з оформлення спадщини вже зроблено. Залишається отримати свідоцтво про право на спадщину і переписати майно на себе. Якщо немає документів на майно, тоді виготовляємо всі правовстановлюючі документи, або звертаємося до суду з позовом про визнання права власності в порядку спадкування.
     5. Якщо нотаріус вам відмовляє в оформленні спадкової справи через те, що ви пропустили 6-місячний термін для подання заяви про прийняття спадщини, Вам потрібно буде звернутися до суду з тим, щоб вам призначили додатковий строк для прийняття спадщини. Пишемо позовну заяву (тут краще звернутися до юристів, або слідкуйте за наступними номерами газети, де ми детально ознайомимо з порядком підготовки позовної заяви до суду).
     6. Крім тяганини з оформленням спадку, на спадкоємців очікує ще один клопіт - податки. Відповідно до Податкового кодексу України нульова ставка податку передбачена лише для спадкоємців першого ступеня спорідненості зі спадкодавцем, тобто, для його дружини (чоловіка), для дітей (рідних й усиновлених) та для батьків. Цим категоріям громадян платити податок за спадщину взагалі не потрібно. Натомість спадкоємці всіх решти ступенів спорідненості мають сплатити податок за успадковане рухоме й нерухоме майно розміром 5% від його вартості.
     7. У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, суд визнає спадщину відумерлою. Це відбувається за заявою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. Заява про визнання спадщини відумерлою подається після спливу одного року з часу відкриття спадщини. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини.
     За подальшими консультаціями та роз’ясненнями звертайтеся до компанії «МІЙ ЮРИСТ» за тел. 7-63-10 або за адресою: м.Славута, пров.Робітничий,2 (ОТЦ «Славута», 3-й поверх, офіс №1).
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік