Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.03.2012 ПРЕКРАСНЕ СПОРТИВНЕ ДІЙСТВО

Теплий і сонячний суботній день ніби ознаменував своєю яскравістю це прекрасне спортивне дійство: другою зоною ігор на здобуття Національного кубка стала крурупецька. На просторому подвір’ї тамтешнього НВК, базового у районі, вишикувались 10 команд на чолі із капітанами і тренерами - саме їм, капітанам, було довірено підняти Державний прапор, що разом із виконанням Гімну поклало початок змаганням. Хлібом-сіллю чарівні україночки зустрічали почесних гостей: голову районної ради Анатолія Радзивілюка, начальника відділу освіти Жанну Зубову, інструктора-методиста Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Ольгу Левківську.
     Сільський голова Валерій Михайлюк привітав всіх на крупецькій землі, побажавши чесного суддівства, жодних травм – і нехай переможе найсильніший! Директор навчально-виховного комплексу Тетяна Бережна пораділа, що ввірений їй навчальний заклад зустрічає наймасовішій у нашому районі спортивний захід. До слова, його талановиті, закохані у культуру і мистецтво вихованці створили в ході невеличкої, але яскравої концертної програми відповідний емоційний настрій усім без винятку юним футболістам.
     І ось турнір розпочався. У першій грі зійшлися команди Цвітохи і Головлів, де перші перемогли завдяки єдиному забитому голу. А далі сталася сенсація – улашанівські школярі забили 10 «сухих» м’ячів у ворота старокривинських ровесників! У наступних трьох матчах популярною була «двійка», адже вони закінчились з такими рахунками як 6:2 (Крупець-Хоняків), 2:0 (Довжки-Жуків) та 4:2 (Миньківці-Полянь).
     Надалі розхолоджуватись не було часу, адже через декілька днів на команди-переможниці чекав ІІ етап Кубка.
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 09:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік