Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2012 ІЗ ЗАЛУ СУДУ

ЦІНА ЗЛАМАНОЇ ЩЕЛЕПИ
     Те, що молодь у селах б’ється – не новина. Подекуди ці «пустощі» призводять до трагічних наслідків: згадаймо загибель улашанівського старшокласника у Перемишлі (до слова, одному із винуватців його смерті обласний Апеляційний суд пожиттєву міру покарання днями замінив 15-ма роками позбавлення волі); на минулому тижні нарешті завершився дуже непростий судовий розгляд молодіжного конфлікту в Хоровці-Пашуках: ця зона взагалі позначена постійними бійками. 24 січня була виголошена судова постанова, котра поставила крапку в кримінальній справі №14/5596. Події розвивались минулорічного літа у Берездові, коли суботнього вечора молодь зійшлась на дискотеку до Будинку культури…
     
     ЖЕРТВА
     Ось що розповів на першому допиті слідчому 20-літній Віктор Гавриленко (всі прізвища в публікації змінені. – Авт.): «16 липня я перебував на канікулах в Берездові у своєї бабусі, а взагалі мешкаю в Славуті зі своїми батьками. Ввечері разом із братом Миколою та іншими знайомими хлопцями ми прийшли на дискотеку. Відпочивши і потанцювавши, вийшли на вулицю, маючи намір зайти до Вадима Пилипенка додому, аби взяти гроші на пиво. Прямуючи, зайшли за ріг Будинку культури. Я побачив там Сергія Кучеренка (з ним було 4-5 хлопців), котрий сказав, що хоче зі мною поговорити. Він став іти за мною. Зненацька я відчув удар в праву ділянку нижньої щелепи, від якого наступив різкий біль. Я впав на землю, при цьому закрився руками, аби захистити від можливих ударів обличчя та голову. І відчув їх в ділянку тулуба…»
     Віктор пам’ятає, що товариші допомогли йому піднятись й посадили біля огорожі БК. Вадим побіг додому, звідки приніс води, щоб вмити побитого. «Говорити я взагалі не міг: як тільки відкривав рот і намагався щось сказати, відразу відчував нестерпний біль. Коли ми ще перебували поблизу парку, до нас підійшли Кучеренко і його друг Назар із погрозами, що в разі звернення в правоохоронні органи отримаю ще більше», - свідчив Віктор. - Я взагалі не знаю, через що він до мене причепився і побив. Пізніше почув, що наш конфлікт ніби виник на фоні ревнощів до дівчини на ім’я Аліна, з якою ми напередодні познайомились і трохи поспілкувались на автобусній зупинці с.Селичів. Це дійсно було, але ми тільки порозмовляли і розійшлись по домівках. Про те, що вона зустрічається з Кучеренком, мені нічого не було відомо, Аліна про це не говорила».
     
     «ГЕРОЙ»
     У постанові про визнання В.Гавриленка цивільним позивачем дії його кривдника трактуються наступним чином: у встановлений день «неповнолітній С.Кучеренко, 1993 р.н., нехтуючи існуючими в суспільстві нормами моралі та ігноруючи елементарні правила поведінки, з метою самоствердження та приниження інших осіб навмисно наніс в обличчя потерпілому удар, заподіявши йому, згідно висновку судмедекспертизи, тілесні ушкодження, середнього ступеня тяжкості (за ознакою тривалості розладу здоров’я)». Тобто, окрім синців на обличчі, Віктор отримав відкритий перелом нижньої щелепи.
     На допитах у слідчого Кучеренко як міг відхрещувався від даного факту. Цієї тактики дотримувався потім в суді: «Що вдарив, підтверджую. Що зламав щелепу – заперечую(?!)». Слідчий почув від нього таке: «Ми всі були на дискотеці. Десь через 30 хвилин мені повідомили, що прийшов Гавриленко. Він зацікавив мене після телефонного дзвінка моєї дівчини Аліни та її розповіді, що Віктор нетверезим чіплявся до неї. Тож я захотів розібратися в даній ситуації. Вдарив тому, що він толком не хотів нічого пояснити. Спровокував мене погрозами, ніби приїдуть якійсь хлопці й мене поб’ють. Неподалік стояли мої товариші, які чули нашу розмову. Зі злості я поцілив кулаком йому в обличчя. З носа у нього пішла кров. Потім мене забрали дівчата, і ми пішли в клуб відпочивати».
     Трохи нестандартна ситуація: неповнолітній «розбирається» з повнолітнім. Придивімося до особи нашого «героя» ближче. Він – одинак у батька з матір’ю, зростав у хорошій родині. Характеристика на випускника 2011р. Берездівського нвк С.Кучеренка цілком позитивна – старанний, дисциплінований, негативних звичок не має. Вимогливий до себе, займається спортом, додає сільська рада. В той же час дільничний інспектор зазначив, що Сергій «неодноразово був помічений ініціатором конфліктів між однолітками, після чого проводилися профілактичні бесіди щодо недопущення таких дій».
     Як би там не було, а він був визнаний обвинуваченим у кримінальній справі, на його майно наклали арешт, а сам Кучеренко отримав як запобіжний захід підписку про невиїзд.
     
     ПРАВДА І КРИВДА
     При її вивченні шокувало, з якою легкістю обвинувачений жонглював фактами, вигадував те, чого не було, обливав брудом юнака, котрий ні йому, ні комусь іншому нічого поганого не зробив. Ось яку сцену вже після побиття він змалював: «Ми вийшли з клубу. Бачу, стоїть Гавриленко із сигаретою в зубах і курить. Каже до мене, мовляв, ідемо пити мирову, але я відмовився». Щодо вибитої щелепи цікава трактовка: «В селі говорять, що після мене Віктора побив його друг Вадим з метою нанести тілесні ушкодження та стягнути грошові кошти(?!)». Цю брехню Пилипенко категорично відмів, а Вікторів брат Микола (навчається у Славутському професійному ліцеї) розповів, як насправді розвивались події:
     - Після побиття ми втрьох пішли до Вадима, де трохи посиділи. Повернувшись додому, про все розповіли бабусі. Та вона й сама побачила, що Віктор не може говорити. Наступного дня приїхала наша мама Ольга Михайлівна. Вона відразу забрала Віктора в Славуту, щоб обстежити у ЦРЛ. Звідти брата направили у Хмельницьку обласну лікарню, оскільки було необхідне хірургічне втручання».
     Свідченнями 15-літньої Аліни спростувалась ще одна фантазія Кучеренка: вона заявила, що ніколи не була його дівчиною і познайомилась з ним (зрештою, як і з Віктором) буквально за декілька днів до бійки, коли Сергій в компанії ще одного хлопця та подруги провів її після дискотеки. От і все…
     
     АМНІСТОВАНИЙ
     Суд розпочався наприкінці жовтня, тривав у листопаді і завершився 24 січня п.р. Впродовж цього часу позиція Сергія мінялась: якщо спершу він свою провину визнавав лише частково (бо щелепи не ламав і не хуліганив), то наприкінці у своїх діях розкаявся (наскільки щиро, не будемо судити), зазначивши: «Я вже все зрозумів і на помилках навчився. Каюся. Визнаю свою вину, прошу суд застосувати щодо мене Закон України «Про амністію».
     Скажемо щиро, суттєво допомогла Кучеренкові хороший адвокат, яку найняли батьки. Лояльно до нього поставилась й представник потерпілого: «Оскільки підсудний відшкодував матеріальну шкоду, уклав мирову угоду, зобов’язався відшкодувати моральну шкоду, а також розкаявся, просимо суд не карати його суворо й не позбавляти волі».
     Що ж, своєю постановою суд задовольнив усі прохання: Сергія Кучеренка було визнано винним та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі й одночасно звільнено від нього відповідно до статті 6 Закону України «Про амністію». Побажання до амністованого одне: аби він ніколи не забував, яку ціну можна заплатити за один удар. Доля дала юнакові шанс і вберегла його від неволі – не підведи в подальшому, ні її, ні себе, Сергію!
     Валентина АНДРІЄНКО.


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік