Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2012 ВІДПОВІДІ НА БОЛЮЧІ ПИТАННЯ ПРОФЕСОРА ВОЛОДИМИРА ЖДАНОВА

- Володимире Георгійовичу, силою нікому алкоголь в рот не заливають і курити не змушують. Чому ж люди п'ють, курять, колються? Чому все масштабніше це розростається, немов епідемія?
     - Існують лише три причини, (про духовні я тут не говорю). Перша причина, найголовніша і страшна, - це доступність наркотику. Фантастична доступність алкоголю на сьогоднішній день і привела нас до алкогольної катастрофи. Доступність фантастична за ціною, коли дитина 2-го класу, заощадивши на сніданку, може купити пляшку пива або солодкий алкогольний коктейль.
     Друга причина - це переконання людей. Ці переконання, що треба пити, що треба пити завжди, де тільки завгодно, - вони сформовані ззовні, їх сьогодні день і ніч формують в людях ЗМІ та ТБ із самого дитинства. І треба сказати, що на це алкогольна мафія ніяких грошей не шкодує.
     І третя причина - наркозалежність. Пияцтво і куріння - це та ж наркоманія. Людина, котра починає вживати алкоголь, потрапляє в цю залежність і далі вже без цього наркотику жити не може, у неї формується потреба, що підкоряє волю.
     - Ви впевнені, що алкоголь - це отрута, наркотик?
     - Так стверджує Всесвітня організація охорони здоров'я. І Держстандарт СРСР від 26.12.1972р. №2329 стверджує, що «етиловий спирт - легко займиста, безбарвна рідина з характерним запахом, відноситься до сильнодіючих наркотиків, що викликають спочатку збудження, а потім - параліч нервової системи». 44 країни світу визнали алкоголь наркотиком, у них він такий же наркотик, як героїн, марихуана і гашиш. 85 країн світу ввели серйозні обмеження на поширення алкоголю. І тільки в нашій країні існує щодо нього цілковите свавілля. Тут він - і «напій», і «специфічний харчовий продукт». Продається в гастрономі з молоком поруч, з хлібом, щоб люди навіть не замислювалися, що це абсолютно не наркотик.
     - Іноді чуються звинувачення, що ваші лекції звернені не до алкоголіків, а до людей, які не мають проблем із алкоголем.
     - Я вважаю, що наше головне завдання сьогодні - це врятувати тих, хто ще не встиг стати алкоголіком, в першу чергу - наших дітей. Бо поки ми будемо рятувати алкоголіків, зіп'ються ті, хто сьогодні ще тверезі.
     Адже на кого ж спрямована вся міць пропаганди теорії «культурного пиття»? Вона спрямована на наших дітей. Ось кого переконують у брехні і закликають пити «культурно»: «Діти пийте, пийте культурно, пийте помірно. Ви тільки пийте. Ви почніть пити хороші вина, під прекрасну закуску». Зламати у дітей тверезість - ось завдання цієї теорії тотальної брехні, затягнути їх до алкогольного корита. Закликати малолітніх дітей, як і алкоголезалежних людей, пити «культурно», «помірно» - злочин. Пропаганда «культурного пиття» і сприяє алкогольній катастрофі. Тому пропаганду цієї брехні необхідно визнати державним злочином.
     Теорія тверезості направлена на всіх і здатна допомогти кожному.
     Я приходжу до алкоголіків і кажу: живіть тверезо. Єдина можливість не загинути від алкоголю - почати жити тверезо.
     Приходжу до п'яниць і кажу: живіть тверезо! Для вас це можливість не спитися, не бути проклятими родиною і суспільством, не стати алкоголіками.
     Я приходжу до людей, «культурно питущих", і кажу: люди, «культурно питущі», живіть тверезо! Ви подайте приклад тверезого життя своїм дітям. Хто дасть гарантію, що вони, дивлячись на вас, не почнуть пити «культурно» і не зіп'ються? Немає такої гарантії.
     Я приходжу до дітей та молоді й кажу їм: живіть тверезо! Для вас це єдина можливість реалізувати в житті всі здібності, створити прекрасні сім'ї, пізнати любов, народити здорових дітей.
     - Що б ви реально зробили прямо зараз, якби вам належала влада? Уявімо, що ви - мер міста...
     - Що б я зробив, якби був мером? Перш за все, я звернувся б через ЗМІ до жителів міста з питанням: хто з вас хоче, щоб ваші діти почали пити, курити і вживати наркотики, прийдіть завтра до будівлі мерії. Думаєте, хтось прийшов би? Ні! Значить батьки, жителі міста, - проти того, щоб за крок від дитячого садка, школи, бібліотеки продавали тютюн і алкоголь. І я заборонив би в радіусі 500 метрів від всіх дитячих установ торгівлю тютюном і алкоголем. А де торгувати? Та за містом, на спеціальних майданчиках. Думаєте, утопія? Ні, це шведська модель протверезіння країни.
     - Є спроби представити ваші публічні лекції якимсь антицерковним вченням, а тверезницький рух мало не сектантських. На сайті антисектантсьного центру імені Іринея Ліонського опублікована стаття А.Л.Дворкіна «Окультно-сектантський характер антиалкогольного навчання В.Г.Жданова ». Яка ваша думка про це?
     - Я навіть радий, що почалася дискусія. Це краще, ніж замовчування проблеми. Люди почнуть думати, а хто ж правий? Чи захочуть послухати мої лекції і порівняти з тим, що написано в доповіді А.Л.Дворкіна.
     Вважаю, що протверезіння - це фундамент духовного, фізичного та економічного відродження країни. Велика частина населення сьогодні п'є, ці люди - поза Церквою, хоча й хрещені. П'яної людини в храм не затягнеш, у неї інший «храм» - магазин із пляшками. А коли люди тверезіють, (а душа за природою – християнка!) то багато хто, протверезівши, направляється в храм.
     Я на заняттях у міру своїх сил намагаюся допомогти людям витвережуватися і в храм їх направляю. І багато хто приходить до віри та до Церкви. А деякі з наших соратників стали священиками, монахами.
     На жаль, часто можна чути думку: прийде питуща людина в храм і стане тверезою. Однак, я знаю, є багато людей, які сповідаються, причащаються, але, на жаль, продовжують пити. Є такі навіть серед священнослужителів.
     Я сам, будучи раніше невіруючим, прийшов до віри, тому за словом апостола можу допомогти іншим, показати шлях. Багато хлопців з нашого тверезницького руху в Церкву прийшли.
     - А самі ви сповідаєтеся, причащаєтесь?
     - Я сповідаюся, причащаюся, мій духівник знаходиться в одному з монастирів Томської області.
     - А як же бути із загальною чашею, яку пропонують під час Таїнства вінчання випити нареченим?
     - Та нормально я до цього ставлюся. Якщо хтось навіть із переконаних непитущих буде вінчатися, то, звичайно ж, нехай п'є цю чашу абсолютно спокійно, оскільки в Таїнстві вона має символічний зміст. Більше того, я повторю, що Православ'я - релігія тверезості і тверезого мислення. Неможливо уявити собі Господа Ісуса Христа або Іоанна Хрестителя в стані сп'яніння. Преподобний Серафим Саровський говорив про спиртне: «Щоб духу його в обителі не було».
     - А кефір, ви вважаєте, шкідливий?
     - У кефірі – і це всім відомо - у невеликій кількості міститься алкоголь, доза якого з часом збільшується (якщо кефір знаходиться в теплі). Отож, наприклад, дітям (особливо немовлятам - адже саме їм пропонується кефір у молочній кухні), я вважаю, такий продукт, безумовно, шкідливий. Навіщо дітям алкоголь в будь-якому вигляді?
     Ми проводили семінар у м.Кстово Ниж-ньогородської області, і мене попросили виступити у селі Безводне. Величезне російське село в 45км від Нижнього Новгорода, величезний храм в селі. Двоповерхова школа, в якій колись навчалося 800 чоловік. Я з урахуванням цього попросив: ви зберіть тільки старші класи. Зібрали старші класи - з 8-го по 11-й. Всього виявилося 17 учнів, три вчителі і голова сільради. Я вийшов і кажу: «Ви зрозумійте, люди росіяни, такої війни на знищення народу ще не було», - і розповів їм про алкоголь. Дивлюся, до кінця лекції голова сільради заплакав. Каже: з 1 по 15 січня (справа була 22 січня) за період свят у мене в селі від пияцтва померло 18 осіб. Я в нього запитую: «А скільки народилося?». «Так третій рік, - відповідає, - ніхто не народжує».
     Чим все це обумовлено? Споживанням алкоголю.
     - Якою ви бачите роль Церкви в русі за тверезість?
     - Роль Церкви повинна бути винятковою: це один з небагатьох громадських інститутів, яким народ довіряє. І чекає сьогодні слово тверезої проповіді від священиків. До речі, в 1859 році Святіший Синод своїм указом благословив священнослужителям «живим прикладом власного життя і частим проповідуванням в церкви Божій про користь утримання сприяти в деяких міських та сільських станах рішучості утримуватися від вживання вина».
     Боротьба за тверезість починається з себе - боротьби зі своїм пороком. Проповідь тверезості буде почута, тільки якщо вона буде підкріплена особистим прикладом проповідника. Ось у московській Стрітенської семінарії зібрали 150 чоловік, я їм лекцію читав дві години. Це - майбутні священики. Якщо їх навчити жити тверезо - це яка ж буде сила для порятунку Росії!
     Одного разу я потрапив в село у Великий Враг у Нижньогородській області (я все думав, що за назва така? Виявилося: був Великий Овраг, а потім «о» загубилося). Там служить отець Олександр, колишній військовий хірург. Ми з ним поговорили. Через два тижні 40 людей разом із батюшкою прийняли обітницю тверезості, і до нього потягнулися люди.
     У сьогоднішній ситуації потрібно зрозуміти, що боротьба – вона й є боротьба, і не завжди ми перемагаємо. Не завжди правда перемагає. Це сумно, але іноді це потрібно прийняти. Вплуталися в бійку - не будемо зважати на синці. Потрібно пам'ятати слова благовірного князя Олександра Невського: «Не в силі Бог, а в правді».
     - Часто ми чуємо біблійні цитати, в яких міститься похвала вину і помірному його вживанню.
     - Та ж Біблія багаторазово говорить і про смертельну небезпеку, що виходить від вина, порівнюючи його з аспидом.
     А ще хочу нагадати слова апостола Павла: «Краще... не пити вина і не робити нічого такого, від чого брат твій спотикається, або спокушається, або знемагає» (Рим.14: 21).
     І слова святителя Тихона Задонського: «Є дві дороги, вибирай будь-яку: одна - служити ворогу, а інша - Богу. Хочеш служити ворогові - пий сам вино, пиво, горілку, пригощай людей, справляй хрестини, весілля, похорон із частуванням - і послужиш ворогові. Хочеш служити Богу, то перш кинь сам пити пиво, вино і горілку; ні багато, ні мало, а зовсім кинь, для того, щоб не подавати спокуси людям. Друга: кинь звичай пригощати інших на проводах, весіллях, хрестинах, не бійся того, що засудять тебе за це люди. Бійся не людей, а Бога! Справа ця - не жарт. І якщо ми не на словах тільки християни, а хочемо і на ділі служити Христу та Богу, то не можна нам, як і раніше, пити вино та пригощати ним. Давайте ж зробимо так, і допоможи нам Бог».
     Мені ж залишається тільки повторити ці слова: «І якщо ми не на словах тільки християни, а хочемо і на ділі служити Христу та Богу, то не можна нам, як і раніше, пити вино і пригощати ним. Давайте ж зробимо так, і допоможи нам Бог».
     Розмовляла Ксенія БАЛАКІНА.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 09:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 7 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік