Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2012 МИЛОСЕРДЯ БЕЗ КОРДОНІВ

Цьогорічні люті морози забрали десятки людських життів. Їх жертвами найчастіше ставали безхатченки. Колись повноцінні члени суспільства, сьогодні за різних обставин вони позбавлені роботи, сімей, домівок і – що найболючіше – стали непотрібні нікому. До порятунку цих людей, у взаємодії із МНС та соціальними службами міста і району, долучилась і Славутська організація Всеукраїнського товариства Червоного Хреста.
     Працювали в рамках Програми «Підтримка вразливих груп населення під час холодної пори в Україні», що діяла за фінансового патронату Управління ООН із координації гуманітарних питань. Зокрема нашою організацією було виділено 20 продуктових наборів (на суму 1383грн): їх отримали 13 безхатченків, 4 хворих туберкульозом та 3 одиноких славутчан. Ще 18 осіб вдалося забезпечити одягом, ковдрами, постільною білизною. У кабінеті Червоного Хреста був організований пункт обігріву, де завжди можна було випити гарячого чаю з печивом.
     Доводимо до відома славутчан, що з 2 квітня по 2 травня ц.р. проводитиметься Всеукраїнський місячник під гаслом «Милосердя не має віку і статі. Приєднуйтесь до Червоного Хреста!» Тож звертаємось до вас, дорогі земляки, до всіх, кому не байдужі людський біль і горе – із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч із нами та кого соціальні умови, одинока старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно. Ваші пожертви будуть використані на придбання продуктів харчування, медикаментів, предметів першої необхідності та передачі їх інвалідам, хворим, багатодітним сім’ям тощо; розширення та вдосконалення діяльності патронатної служби сестер милосердя Червоного Хреста, котрі обслуговують одиноких непрацездатних людей вдома.
     Незабаром найбільше християнське свято – Великдень. Якщо в ці передпасхальні дні кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій Землі стане більше. Приєднуйтесь до нас і творімо добро разом!
     Славутська організація ТЧХ України знаходиться за адресою: вул.Церковна,34. Наші банківські координати: р/р 26002312912376, код 26158193, МФО 375155, Ощадбанк, м.Славута. Зробіть внесок!
     Катерина ДЕРЕВ’ЯНКО, голова організації.
     


  коментарі: 4

ч : Переконався на собі, якщо не даси на лапу лікареві, чи медсестрі, на милосердя не надійся.   (написано 30.03.2012 в 22:47 з адреси:  236-135-124-91.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:06 з адреси:  h131-129.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік