Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ

Днями славутчани повернулися із поїздки в Італію. Минулого літа делегація зі Славути гідно представила не лише своє місто, а й Україну на міжнародному фестивалі у польському місті Андрихув, що відбувався у рамках Програми Європейської комісії «Єдність у різноманітті». Під час цієї поїздки неабиякі творчі таланти славутської молоді зацікавили італійського представника, голову міста Пріверно Умберто Мачі, який і запросив делегацію зі Славути до свого міста.
     Отож, 5 березня до Італії на надіслане запрошення вирушили представники Славути – міський голова Василь Сидор, керуючий справами Вікторія Крута, депутати міської ради Василь Недашківській, Анатолій Грабарчук та Сергій Юр’єв, директор ТОВ «Аква Родос» Григорій Петровський, учасники творчих гуртків позашкільних закладів міста Л.Аспіна, Ю.Шашок із міського Палацу культури; А.Шлапак, А.Остапчук, А. Албул, М.Дячук, А.Романюк, А. Кавунець, А.Волошин, Д.Сініцин, В.Савчук, В.Березюк, О.Кирилюк – вихованці Будинку дитячої творчості та їх керівники Ірина Сакалюк, Оксана Турчак, Алла Терентьєва і Людмила Дунайчук. Приводом до поїздки стали заходи, присвячені Тижню міжнаціональної культури.
     Щоденна програма перебування в Італії була насиченою та присвячувалася різноманітним напрямкам. Першим заходом, що відбувся після прибуття славутської делегації до Пріверно, була зустріч із мерами міст різних європейських країн, зокрема, Польщі, Болгарії. Під час такого заходу міські голови обмінювалися досвідом у напрямку розвитку місцевого самоврядування. Тут містам Італії, як стало відомо, є чим похвалитися, адже законодавство в Італії закріпило за органами місцевого самоврядування систему стабільного залучення коштів, що дає змогу постійно забезпечувати належний розвиток міст і громад.
     Наступного дня славутських гостей вітали учні місцевого навчального закладу, де юні дарування нашого міста презентували українську культуру та народні традиції. Варто відзначити, що італійська сторона була вражена високим творчим рівнем славутчан. Представники нашого міста продовжили дивувати своїми талантами і на концерті, присвяченому Тижню Міжнаціональної культури, що був проведений наступного дня. Пісенні й танцювальні номери вихованців позашкільних закладів нашого міста та їх творчих керівників залишили лише приємні враження у решти учасників фестивалю, зацікавили достойним професійним рівнем, багатим композиційним наповненням, майстерністю виконання. Захопила увагу присутніх гостей виставка виробів і страв української національної кухні.
     Поїздка до Італії не обмежилася візитом лише до міста Пріверно. Цікавими та пізнавальними для славутчан, особливо для дітей, були подорожі до колиски італійської культури – Риму, знайомство зі святинями та визначними місцями Венеції, по дорозі - Відня, Будапешту.
     Обмін подарунками та словами вдячності, висловлення вражень – все це знаменувало час повернення славутчан до рідного міста. Крім приємних спогадів, учасники славутської делегації отримали цінний досвід, нові знайомства, а також закріпили домовленості про майбутню співпрацю і партнерство. А враження, які славутчани отримали від поїздки до Італії, були такого змісту:
     Ірина САКАЛЮК, художній керівник міського Палацу культури:
      - Візит до Італії виявився напрочуд вдалим та плідним, і це не дивно, адже йому передувала довга та копітка підготовка. Приємно, що наші славутські дарування вразили італійців своїми талантами, а підтвердженням цього були щирі оплески та слова вдячності за виступи від інших учасників і гостей фестивалю. Ця поїздка стала неабияким стимулом для нашої подальшої роботи на творчій ниві.
     Оксана ТУРЧАК, завідувач організаційно-масовим відділом Будинку дитячої творчості:
     - Жителі м.Пріверно та інші гості фестивалю високо оцінили майстерність, таланти й творчий потенціал славутчан. Варто відзначити, що участь молоді та їх вихователів у заходах європейського рівня, яким сприяє наш міський голова, допомагають здобути додатковий досвід, важливий для розширення творчих горизонтів. За організацію поїздки до Пріверно хочеться щиро подякувати міському голові Василю Сидору, а також усім іншим, хто цьому сприяв та допоміг.
     Анна ШЛАПАК, вихованка Будинку дитячої творчості:
      - Враження, які залишилися у мене від поїздки, лише приємні. Впевнена, що вони допоможуть мені досягнути ще більших результатів у майбутньому, адже це – цінний досвід як для мого особистого світогляду, так і для творчого розвитку.
     
      Подяка. Міський голова Василь Сидор висловлює слова вдячності директору ТОВ «Аква Родос» Григорію Петровському, депутатам міської ради Анатолію Грабарчуку, Сергію Юр’єву, Василю Недашківському та Івану Панчуку за допомогу і сприяння в організації поїздки славутської делегації до міста Пріверно. Окрема подяка - керівниками творчих гуртків Ірині Сакалюк, Оксані Турчак, Людмилі Дунайчук, Аллі Терентьєвій за високий рівень підготовки учасників творчих колективів, що брали участь у фестивалі.
       коментарі: 5

 :   (написано 19.04.2012 в 06:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 01:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік