Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 ПАНОРАМА СЛАВУТЧИНИ

Вшанували Кобзаря
     9 березня, в день 198-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника видатному українському поетові та громадському діячеві в с.Ганнопіль.
     Ця талановита людина залишила після себе велику пам'ять для інших поколінь. Покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку стало ще одним сві- дченням того, що ми шануємо і пам'ятаємо цю людину.
     В заході взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, працівники освіти та культури, громадськість. Учасники декламували вірші Т.Г.Шевченка, згадали біографію видатного українського поета та поклали вінок до пам’ятника Кобзареві.
     
     ТРАДИЦІЙНИЙ МІСЯЧНИК
     З 15 березня по 15 квітня поточного року на Славутчині проходить місячник озеленення, благоус- трою та санітарної очистки населених пунктів.
     Керівництво райдержадміністрації звертається до всіх громадян із проханням взяти активну участь у місячнику та привести в належний стан зовнішній вигляд власних і громадських будівель, прибрати з вулиць будівельні матеріали, відремонтувати, пофарбувати паркани, будинки, господарські будівлі, зрізати старі дерева, а також взяти участь у ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів у межах населених пунктів, зонах відпочинку на берегах водойм, річок, струмків, а ще у роботах із благоустрою кладовищ та поповнення зелених насаджень.
     
     Весняний ярмарок
     На ринку в Ганнополі відбувся сільськогосподарський ярмарок, у якому взяли участь сільськогосподарські підприємства району, що спеціалізуються на виготовленні насіннєвого матеріалу. Особливою активністю у заході відзначились СГК «Улашанівський» с.Улашанівка (керівник А.Р.Теслюк) та ДП «Славутська державна сортодослідна станція» с.Іванівка (директор Л.А.Ходаківський). На продаж було представлено різноманітну насіннєву продукцію, мінеральні добрива, засоби захисту рослин. Покупці також мали змогу отримати консультації спеціалістів.
     Широкий асортимент ярмарку задовольнив усі смаки селян. Бажаючі мали змогу придбати випробувані на практиці сорти картоплі, проса, ярої пшениці, жита, сої, ячменю, гороху та інших культур.
     
     ЗА ЗЕМЛЮ РОЗРАХУВАЛИСЯ
     За оренду майнових паїв селянам Славутчини торік було виплачено 100% оплати. З власниками земельних паїв (часток) сільськогосподарськими підприємствами укладено 11053 договори оренди землі, вартість яких складає 293164тис.грн. Нараховано орендної плати та виплачено 8880,1тис.грн, зокрема, видано на паї 4743,6 тонни зерна на загальну суму 5770,3тис.грн, виплачено готівкою 3109,8 тис.грн.
     
     ОНОВЛЮЄМО ТОРГІВЛЮ
     Для покращання торговельного обслуговування населення на території району в маркетах та магазинах районного споживчого товариства відкрито 6 соціальних відділів від сільських виробників, а саме в селах Кам’янка, Крупець, Кривин, Ганнопіль, Берездів та м.Славута.
     Окрім цього, в магазинах-маркетах КП «Улашанівське» с.Кам’янка, с.Крупець, КП «Хоростоцьке» с.Ганнопіль, КП «Славутське» с.Старий Кривин, с.Варварівка, КП «Іванівське» с.Іванівка, Берездівському торгово-виробничому підприємстві організовано секції з продажу ковбасних, рибних та конди- терських виробів (фірмова торгівля) від виробничих підприємств Славутського районного споживчого товариства, КП «Славутич» (ковбасні вироби), ПП Куцик В.І. (рибні продукти) та кондитерського цеху.


  коментарі: 4

 :   (написано 19.04.2012 в 05:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:39 з адреси:  h131-187.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік