Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 22.03.2012 ЇМ ДЯКУЮТЬ СЛАВУТЧАНИ

Чистоту, порядок та комфорт щодня дарують жителям нашого міста працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, які минулого тижня відзначали свій професійний день. З цієї нагоди у міському Палаці культури був організований святковий концерт.
     Із професійним святом привітав працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення міський голова Василь Сидор, який зазначив, що сьогоднішнє життя важко уявити без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб, працівники яких докладають усі зусилля, аби забезпечити славутчан усіма необхідними послугами. Труднощі, що виникали під час цієї зими, колективи комунальних підприємств, працюючи цілодобово, з легкістю подолали. А високий професіоналізм, відповідаль- не ставлення до своєї справи складають основу гарного настрою людей, є гарантією соціальної стабільності та громадського спокою.
     Цього дня відбулася і церемонія нагородження. Згідно з рішенням міськвиконкому, відзнаку «Знак пошани» із рук міського голови урочисто отримав начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк. За сумлінну працю були вручені грамоти та подарунки працівникам комунального господа рства Р.Рождєственському, В.Сокірко, П.Рижуку, Р.Закревському, О.Бершеді, С.Михальчуку, В.Добровольському, А. Кравчуку, С.Сьомак, Г.Ковальчук, О.Козліну, М.Денисюку, З.Мациюк, М.Самолюк.
     Крім того, свої вітання в честь свята надсилали керівники структурних підрозділів КП «Славутське ЖКО» С.Смернін, С.Струков, О.Пекарський, О.Головенько, а також начальник Славутського УВКГ Л.Степанюк.
     Ще одним подарунком для винуватців свята були творчі виступи славутської юні. Своїми талантами порадували комунальників вихованці та керівники міського Палацу культури, Будинку дитячої творчості та дитячої школи мистецтв, зокрема, Л.Ходанович, О.Волошина, А.Федорова, Л.Ме- льник, Д.Соболевська, Ж.Горячо- ва, І.Марчук, О.Сакалюк, хореографічний ансамбль «Асорті», студія мажореток «Тріумф» та шоу- балет «Фрістайл».
     О. Лиса, прес-секретар міськвиконкому.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 19.04.2012 в 05:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:38 з адреси:  h131-143.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:27 з адреси:  h131-132.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік