Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 ПОВЧАННЯ ПРОФЕСОРА ВОЛОДИМИРА ЖДАНОВА: “БОРОТЬБА З ПИЯЦТВОМ - БОЖЕВІЛЬНЕ І БЕЗГЛУЗДЕ ЗАНЯТТЯ! БОРОТИСЯ ТРЕБА ЗА ТВЕРЕЗІСТЬ!”


     І ще конкретний приклад для роздумів. Минулого літа помер академік Федір Углов, перший наш голова Союзу боротьби за народну тверезість. На 104-му році! Він почав першим цю боротьбу ще в СРСР. За все життя Углов не випив жодної чарки, не викурив жодної сигарети. І ввійшов до книги рекордів Гіннеса як "найбільш довгограючий" хірург планети. Це - феномен, коли людина в сто років трудиться на чотирьох роботах. Він у сто років робив складні операції, по 6 годин не відходячи від столу.
     Тверезість допомогла Федору Углову зберегти здоров'я, працездатність. Він і помер-то через нещасний випадок. Йшов із роботи (бо завжди вважав за краще ходити пішки). Дороги тоді не прибирали, всі гроші кинули на святкування 300-річчя Санкт-Петербурга. Послизнувся, впав, зламав шийку стегна. У сто років це небезпечно. Він шість днів без свідомості в реанімації пролежав. Дві складних операції переніс. Уже через півроку на нашому семінарі в Севастополі вальс із дружиною танцював. Але наслідки того больового шоку та операцій дали знати, і на 104-му році Углов помер. Такого феномена більше в світі ніде немає. І я закликаю: хочете прожити достойно, не бути тягарем іншим в старості, а зберегти працездатність - живіть тверезо!
     
     ЧИМ ХРИСТОС НАПОЇВ ВЕСІЛЛЯ
     Ви православна людина, Володимире Георгійовичу?
     Так.
     Судячи по тому, як розповідаєте про тверезих мусульман, можна подумати, що прийняли іслам. А як вам, православному, аргумент із біблійним дивом в Кані Галілейській? Поясніть, навіщо Христос воду перетворив на вино?
     - Це відомий прийом п'яниць: раз уже сам Христос зробив із води вино, наливай і пий! Я брав участь у дуже представницькій конференції в храмі Христа Спасителя "Церква, бізнес, суспільство проти наркотиків." Відкривав її ще покійний патріарх, майже весь уряд у президії сидів. Працювали секції профілактики та реабілітації. У "профілактичній" всі доповіді були про наркотики. Як з ними жити погано, а без них - добре. І тільки моя доповідь була про алкоголь. Всі встали на вуха, як каже молодь: "Володимир Георгійович, у нас спивається село, у нас спиваються - приїжджайте, виступите!" І тут з кутка хтось прошипів: ні-ні, церква проти пияцтва, але за помірне споживання вина! Я сперечатися не став, а після конференції запитав одного з владик: "Владико, роз'ясніть неукам: випити пляшку горілки і одуріти - гріх?" "Гріх". "А стакан горілки?" "Гріх". "Так чому ж тоді помірна чарка горілки - благо? Благо - тверезість, утримання від алкоголю. А чарка - малий гріх. І якщо ми малим гріхом почнемо боротися з великим гріхом - то отримаємо те, що маємо." Він зачесав потилицю. Ми почали серйозно вивчати це питання. І прийшли до висновку: православ'я, як і іслам, - абсолютно твереза релігія.
     Ой, чи не лукавите, товаришу професор?
     Чи пив вино Ісус Христос? Згідно з Біблією, названий був Назореєм стати. Назореї - біблійні ченці. У статуті Назорея написано - він не тільки не мав права алкоголь вживати, але навіть виноград і деякі фрукти їсти, оскільки міг виробитися алкоголь і відключити його від постійного зв'язку з Богом. Не можу собі уявити, щоб Христос міг одурманювати свій мозок алкоголем.
     Але, дійсно, є в Біблії незрозуміле протиріччя. На одній сторінці написано, що вино веселить душу. А на іншій - що в ньому блуд. Ну, як так можна про одне й те ж з точністю до навпаки? Тим більше, що Біблія - книга книг, священна книга.
     Мені потрапила до рук приголомшлива праця американського професора Самюеля Баккіокі "Вино в Біблії". Виявляється, у ті давні часи слово "вино" у всіх мовах, з яких перекладали Біблію - грецькій, латинській, єврейській - означало виноградний сік. "Уно, вино, вайн".
     Було хороше вино - чистий виноградний сік. І погане, від якого люди дуріли, хворіли і так далі. Зброджений сік. Так от, всюди в Біблії, де погано йдеться про вино, - мова йде про алкогольне вино, зіпсований продукт. А там, де добре, - про священний виноградний сік. Як тільки це приймаєш - відразу все стає зрозуміло, знімаються всі питання. І в цьому сенсі подивимося на перше чудо Христа в Кані Галілейській.
     Єврейське весілля - пили, пили, закінчилося вино. Йдуть до Христа: зроби чудо. І він на прохання матері перетворив воду у вино. Коли гості спробували його, розпорядник весілля підійшов до нареченого: "Що ви за нерозумні люди? Всі спочатку хороше вино дають, а потім погане. А ви спочатку погане, а потім дали хороше". Значить, Христос перетворив воду в божественний виноградний сік. А знаєте, скільки він створив вина за нинішніми мірками? 600 літрів. То що б з цим весіллям сталося, якби то було п'яне вино!
     У мене на лекції був якось голова Міжнародного фонду православ'я, що допомагає нашим зарубіжним монастирям. І коли я розповів про вино, він аж підстрибнув. "Ви праві абсолютно, Володимире Георгійовичу! В Єрусалимі мене пригощали цим вином - божественний виноградний сік! Без алкоголю".
     Тому я хочу сказати всім людям віруючим і особливо невіруючим: знайте, православ'я - твереза релігія. Там теж немає місця ні алкоголю, ні пияцтву!
     А чому тоді в церкві кагором причащають?
     Так, Ісус Христос сказав: ось вам моя кров! То був сік виноградний червоного кольору, схожий на кров. Для причастя беруть сік тільки цього року. Щоб не більше 7-8 відсотків алкоголю, якщо він навіть заграє. Але його розводять навпіл із водою. Потім ще заливають окропом, щоб алкоголь випарувався. Якщо ж він і залишається, то один відсоток. І найголовніше - це церковне Таїнство, коли розведений церковний напій перетворюється в кров Христову. Таїнство! І тільки атеїсти, невіруючі, думають, що в церкві причащають вином. Кров'ю Христовою причащають! На ложечці срібній крап-лю на язичок - ніякого відношення до пияцтва це не має.
     Правда, що архімандрит Тихон Шевкунов, відомо, чий духівник, під впливом ваших лекцій теж став боротися за протверезіння Росії, для чого і створив проект "Спільна справа"?
     Хто і що на архімандрита Тихона вплинуло - запитайте його самого. Людина він справді впливова, раз зміг пробити "Спільну справу" на Першому каналі. Тихон - генеральний продюсер проекту, а я - науковий керівник. Ми відзняли два фільми: "Чижик-пижик, де ти був?" - про дитяче пияцтво, і фільм для дорослих, про те, що відбувається з організмом при пиятиці. Зробили 15 найпотужніших антиалкогольних роликів. Коли Перший канал почав їх крутити, пішов вал відгуків: "Нарешті прорвали блокаду, розповіли нашим дітям правду про алкоголь, про цю страшну зброю оглуплення, одуріння, знищення!"
     Результат навіть для мене дуже дивний вийшов. Під час криз народ завжди починає запивати. Наші алкоголепромисловики сподівалися, що і на цей раз теж зап'ють, підготували нові потужності для випуску горілки, вина. Читаю опісля в серйозному економічному виданні статтю: "Горілка відчуває дно". Всупереч очікуванням горілчаних магнатів у лютому 2009 року порівняно з лютим попереднього року продаж горілки в Росії скоротився на 21 відсоток, вина - на 18. Не- чуваний обвал алкогольного ринку за всю історію сучасної Росії! Думаю, за рахунок наших роликів. Немає більше жодної причини для такого обвалу. Це багатьом, звичайно, не сподобалося.
     В одному телевиданні оглядач обурювався: "Що за ролики підсунув Перший канал? Жодного алкоголіка від пляшки не відлучать, а нормальним людям після них в горло не лізе". Так ми для нормальних ці ролики-то і робили! В першу чергу для молоді, дітей. Їх треба рятувати від зілля! Алкоголік і телевізор-то не дивиться, він уже й мислити не може. Коли нормальна людина дізнається всю правду, перестає його вживати, дійсно, в горло не лізе. Але мафія алкогольна натиснула - зняли з ефіру наші ролики, фільми.
     НЕ П'ЄМО, А ЛІКУЄМОСЯ?
     А як же бути з ліками? Багато які з них готуються на спирту. Той же корвалол, інші серцеві засоби. Помирати, але не приймати?
     Мало хто знає, що в Росії з 1914 по 1925 роки був сухий закон. І першими почали його порушувати аптекарі. Стали продавати настоянки на спирту. (Тепер, до речі, теж село споюють подібними настоянками). В 1915-му році Пироговський з'їзд російських лікарів прийняв рішення назавжди виключити алкоголь з внутрішньої фармакопеї. Будь-які ліки можна приготувати без спирту, у вигляді відвару, настою і т.д.
     Зараз у нас дійсно майже всі ліки на спирту. Дам дуже просту пораду. Налийте в келих трохи окропу, накапайте ліки. Температура випаровування спирту 78 градусів. Він висохне. А цілюща частина залишиться. Остудили, випили те, що доктор прописав.
      А як дозування дотриматися?
     Той же корвалол, пам'ятається, треба не на язик капати, а в столову ложку з водою. Певна кількість крапель. Ось і капайте. Але нехай це буде не кип'ячена вода, а окріп. Охолоне - пийте.
     І не забудьте: у непитущих серце болить набагато рідше, ніж у тих, хто п'є. Алкоголь, тютюн - одні з найлютіших ворогів нашого серця, інших органів. Особисто я давно забув про лікарів. В поліклініку ходжу лише коли потрібно меддовідки на техогляд, продовження прав. Хоча мені вже 60.
     Володимире Георгійовичу, ви все про тверезих та тверезих! А як вилікувати хворих алкоголізмом?
     Бачите, сучасна наука визнає алкоголізм не хворобою, а шкідливою людською звичкою, яка забирає мільйони життів.
     То в чому різниця - хвороба або звичка шкідлива? Люди ж помирають!
     Різниця в тому, що немає пігулки від алкоголізму. Більше того, ви можете собі уявити картину? Людина хворіла-хворіла, тією ж дизентерією. Раптом збирає сім'ю: все, з цієї хвилини я припиняю хворіти! Півгодини не пройде - побіжить “хворіти” в туалет. Але це дійсно хвороба, її треба лікувати. Хоча, скільки є випадків, коли алкоголік заявляв: більше ні грама в рот! І тверезо живе. Не "хворіє".
      Я таких теж знаю.
      А не здогадуєтеся, чому алкоголізм насправді в розряд хвороб заганяють? Щоб переконати народ: пийте! Захворієте - вас вилікують. Он вони, клініки, кабінети наркологічні, всюди! Оголошення висять: лікую від алкоголізму. Дорого, додам від себе. Але це ж - чистий бізнес на людських трагедіях! Ви мені покажіть хоч одного, кого дійсно вилікували. Немає таких! "Зашиті" не в рахунок. Ходять смирні, мучаться від немож- ливості випити під страхом смерті, проклинають весь білий світ й тільки чекають, коли закінчиться термін дії "торпеди" та знову можна буде напитися.
     Пригадується, Марина Владі описувала моторошний випадок, як Висоцький на кухні виколупував із тіла "торпеду". Так тягнула горілка! Геніальний чоловік, до сих пір міг би жити, співати, а горілка згубила. Та й "лікувався" не раз. І у нас, і за кордоном. І кожен, напевно, знає кількох знайомих, які відвідували (або зневірені родичі їх возили) купу модних лікарів, витратили величезні гроші, але, як і раніше, "хворіють".
     Так, я розумію наркологію як екстрену службу. Коли людина від запою вмирає, треба її терміново рятувати, ставити крапельниці. А загалом і в цілому нічого вони не лікують, повторюю.
     Алкоголізм як хвороба - дуже вигідний не тільки для наркологів, але й всесильної горілчано-пивної мафії. Адже якщо визнати його шкідливою звичкою - значить, звичку можна заборонити. А це удар по її доходах, всьому бізнесу.
     Про те, що робити, як перемогти цю страшну трагедію, кількома словами не розкажеш. А наостанок хочу нагадати історичний факт. У 1942-му році Гітлер, форму- люючи засади окупаційної політики на завойованих східних територіях, у своїй директиві написав коротко: "Для слов'ян - ніякої гігієни, жодних щеплень. Тільки горілка і тютюн".
     Усякий раз, піднімаючи чарку, засовуючи в рот сигарету, пам'ятайте: ви виконуєте заповіт біснуватого фюрера. Він-то чудово розумів, що тільки горілкою і тютюном можна знищити ненависних йому слов'ян. То нев-же, співвітчизники, ми з вами не прозріємо і принаймні для себе, для своєї родини, для своїх дітей не вирішимо цю страшну проблему?!
     (Закінчення читайте у наступному випуску газети).


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:30 з адреси:  h131-149.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік