Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

15 березня відбулося засідання Громадської ради при Славутській райдержадміністрації. Представники інститутів громадянського суспіль- ства, члени Громадської ради на чолі із головою В.В.Власюком обговорили низку актуальних питань.
     Було заслухано інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА В.І.Семенюка щодо здійснення заходів у процесі виникнення надзвичайних ситу- ацій в районі. Зокрема, Віктор Ількович доповів, що на даний час у територіальних межах району знаходиться Хмельницька атомна електростанція, яка виробляє 48 млн.кВт/год. електроенергії, що складає 8% загального виробництва електроенергії в Україні. Повна проектна потужність АЕС сягає 4000 МВт. Крім того, на території району знаходяться вибухо- та пожежонебезпечні об’єкти, такі як військова частина А1358 у с.Цвітоха, військова частина А3845 (артилерійська база зберігання боєприпасів) у м.Славута, ДП «Ганнопільський спиртзавод» (с.Ганнопіль), автозаправна станція «Лукойл» (с.Кам’янка), автозаправна станція ТОВ НК «Альфа-Нафта» (с.Улашанівка), ділянка газопроводу «Торжок – Долина», ділянка нафтопроводу «Дружба». Усі ці об’єкти, за словами начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА, перебувають у задовільному стані, а служби, що несуть відповідальність за порядок у районі, знаходяться в повній готовності до ліквідації тих чи інших надзвичайних випадків.
     Інше важливе питання, яке розглянули учасники засідання, стосувалося підтримки та покращання умов проживання інвалідів району. Голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» у м.Славута М.П.Романчук розповів присутнім, що з ініціативи громадської організації інвалідів «ІРСТ» нещодавно на Славутчині запрацював «Соціальний» магазин, де продукти харчування для пенсіонерів та інвалідів міста і району продаються зі знижкою в 10%. Микола Павлович поділився з членами Громадської ради досвідом у реалізації подібних проектів, розповів про плани організації, яку він представляє.
     Хвилювало учасників засідання і вдосконалення роботи органів опіки та піклування району щодо поліпше- ння становища в дитячому середовищі. Про дану проблематику вони поспілкувалися із начальником служби у справах дітей РДА С.В.Морозом.
     Крім того, представники громадських організацій взя- ли активну участь в обговоренні нового проекту Трудового кодексу України. З основ- ними положеннями його присутніх ознайомила в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення РДА К.С.Миколайчук. У ході обговорення даного питання виявилося, що особливо гостро хвилює членів Громадської ради звуження прав профспілкових організацій, спрощена процедура звільнення працівників роботодавцями, збільшення тривалості відпустки за власний рахунок до двох місяців, що може використовуватися роботодавцем у власних інтересах. За результатами обгово- рення учасники засідання вирішили підготувати власні пропозиції до проекту Трудового кодексу і надати їх на розгляд органів державної влади.
     Прес-служба РДА.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік