Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 БОГ ЖЕ УСЕ БАЧИТЬ!

Сльози, сльози, сльози... Море сліз! Вони ллються в сім’ях, де є люди питущі, хворі алкоголізмом. Це - крик мого серця. Хто виміряє біль жінок, дітей, матерів? Один Бог те знає. Молюся: «Господи, помилуй!» Люди питущі - це ж хворі, які потребують нашої допомоги, нашого терпіння, нашого розуміння, нашої пожертви! Бо покинуті, вони рано чи пізно гинуть. Залишаються діти, яких тато недолюбив, яких не хотів поносити на плечах, до яких був завжди байдужий. Залишається в серці спустошеність і великий жаль, що був він від природи ніби й людиною доброю і талановитою...
     Бачу, ніщо не зупиняє п’яниць, і їх, на жаль, не стає менше, а навпаки. Зранку жага до випивки гонить по всіх «точках», які є в селі. В нашому Ганнополі до лиха їх набереться! Самогонники займаються, як на їх думку, «легким прибутковим бізнесом». Хоча, в своєму серці спокою вони не мають. Сльози ж людські даремно не капають!
     Нині й справді люди питущі оточені великою пропозицією спиртного. Їм і без того важко терпіти, а тут - само до тебе пливе, тільки рота роззявляй. Яку копійчину де зароблять, чи з дому що потягнуть: все у них приймається і обмінюється на самогон. Ніхто не відверне таку людину від біди, а ще посміються: що, мовляв, уже й пити не можеш чи закодувався? Як валяється п’яний, то знову - привід для сміху, і про себе думка: «О, я не такий». Ніяка совість не мучить і тих реалізаторів самогону, що приймають крадене п’яницею у своєї сім’ї. А хіба це не співучасть у злодійстві?
     Святий Єфрем Сірін говорить: «Хто любить упиватися, той втратить багато: говорить і робить він те, що не потрібно, багатство своє, як чуже, краде і віддає ворогам, тому що п’янство затьмарило його розум»
     Святий Іоан Златоустий пише: «П’яниця жалюгідніший за мертвого: той лежить і не робить ні добра, ні зла, а цей здатний робити зло». І ще: «Як гарячка залишає сліди згубної дії, так і в душі та тілі п’яниці вирує буря й після того, як пройде хміль...”
     Блаженний Ієронім сказав: «Ні один вулкан не вирує з такою силою, як вино у п’яній людині».
     А ось що я вичитала про пияків у повчаннях преподобного Феодосія Печерського: «У п’яного всі нутрощі, як від вогню, загоряються, губи злипаються, все тіло палає, чоло робиться червоним, язик дерев’яним, зір сла-бне, а розум - потьмарюється».
     Коли бачимо того, що мучиться від пияцтва, веде життя жалюгідне і недбале, не виконує своїх обов’язків перед сім’єю, суспільством, ніде не працює, - важко стримати проти такої особи гнів, не озлобитися, не впадати у відчай. Хоча, нам, християнам, потрібно було б ставитись до таких людей з любов’ю. Звичайно, хоч це дуже важко і можливо лише людині сильній духовно. Але потрібно їм співчувати й сприймати їх як важкохворих.
     Я не засуджую і не виправдовую людей питущих, не засуджую і не виправдовую людей, що заробляють на чужому горі, - я їх жалію. Бог же усе бачить! Отож, не випадково навела слова святих отців, які кличуть нас у цей Великий піст до покаяння та очищення душі. І не тільки святі отці, а й сам Господь своїми знаменнями спонукає людей до покаяння. Оновлюються ікони, вони плачуть, кровоточать, з’являю- ться на зрізах дерев лики святих. А ми думаємо, що нас це не стосується. Хоч усе, що відбувається, торкається усіх нас без винятку, тому що не грішить тільки той, хто не народився. Йде велика духовна боротьба, і нам усім разом потрібно не ставитися байдуже до того, що нас оточує. Не соромитися, а набратися мужності й заявити про свою позицію. Нерозкаяний гріх - це духовна хвороба, що передається у спадок. Тому й мовиться: «Горе тим, що хоробрі винце попивати, і силачі на мішання п’янкого напою...» (Іс.5.22).
     Олена ЛИХОЛАТ, с.Ганнопіль.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік