Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 А ЗАМІСТЬ ПАРИ – «ПІАР»?

У славутчан – прихильників легкої пари, тобто, постійних відвідувачів міської лазні, вже встановилась сумнозвісна традиція нарікати на якість її послуг (або взагалі їх відсутність), про що читачів неодноразово інформував «Трудівник Полісся». Не можна стверджувати, що наші публікації минулих років залишались без уваги з боку керівництва міськводоканалу: на певний час банні проблеми усувалися. На жаль, не надовго.
     Ось нещодавно редакція знову отримала сердитого ли-ста від славутчанина – пенсіонера Володимира Базилю- ка, у якому автор розповідає про те, що він особисто тричі збирав підписи відвідувачів під письмовим зверненням на ім’я міського голови В.Б.Сидора що-до відновлення функціонування парильного відділення загальної зали міської лазні, котре не працює вже біля року. Це при тому, що вартість квитка для відвідування загальної зали під час функціонування парильні становила 6грн, а після того, як пічка- м’янка парильного відділення вийшла з ладу, подвоїлась, тобто, збільшилась до 12грн.
     Як стверджує В.І.Базилюк, ще у жовтні 2010 року мешканцями так званого «містечка прикордонників», розташованого в районі міського парку культури та відпочинку, було передано письмові запити виборців на ім’я міського голови, серед яких окремим пунктом був запит про відновлення роботи парильні міської лазні. Але відповіді на це звернення його автори так і не дочекалися. А роботи ж тут – на один день, не більше, та й ресурсів для її ремонту багато не треба!
     - Ми бачимо, що за нас, народ, згадують лише раз у п’ять років – коли нам, виборцям, треба йти на виборчі дільниці. Одне слово – «піар», та й годі!.. - дорікає місцевим посадовцям автор листа.
     Справді – нам, редакції громадської газети, прикро отримувати подібні листи. Соромно за місто обласного значення, мешканці якого, щоб попаритися, змушені діставатися таких сіл району, як, приміром, Колом’є, де ось-ось знову запрацює капітально реконструйована двоповерхова лазня, відвідувачам якої пропонуватимуться не ті-льки, як мовиться, «легка па- ра», а ще й масажні процедури, басейн, душові, всілякі частування, можливість пограти в шахи, доміно біля каміну в кімнаті відпочинку, навіть почитати свіжу пресу.
     Тож редакція сподівається отримати коментарі від керівництва міського УВКГ, на балансі котрого перебуває лазня, стосовно вищевикладеного, та вжиття його керівництвом адекватних дій для відновлення роботи парильні. Бо хіба це така вже глобальна проблема?!


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:16 з адреси:  h131-138.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік