Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 ПІДНІМІМОСЯ!

Тонкий знавець людської психології Федір Достоєвський свого часу писав: «Іти нікуди, але кожній людині потрібно куди-небудь іти!» Перефразовуючи ці слова стосовно стану справ в державі, можна сказати: «Україні потрібно йти, але вона не знає куди». В Європу чи Азію, в НАТО чи Митний союз? Два десятиріччя Незалежності не вивели нас на пряму дорогу до омріяного благоденства, і ми продовжуємо блукати манівцями, раз у раз збиваючись то в багно, то в калюжу, то у в’язкий пісок. Національна ідея, над визначенням поняття якої поламали стільки списів філософи, політологи, державні мужі, так і не викрастилізувалася, а нині вона набрала вигляду невизначеного, завуальованого ореолу. То що ж ми маємо, до чого ми прийшли?
     Ми – бідна країна, певно, найбідніша в Європі. У всякому випадку нам далеко до рівня Болгарії, Румунії, Іспанії, Албанії… І найбільша наша біда – це протистояння держави та народу. Державі потрібні не ми, а наші гроші, щоб сплачувати податки, зростаючі тарифи житлово-комунальних послуг. Якщо грошей у вас немає, державу ви не цікавите. Ви можете померти з голоду через безробіття. Держава має право віддати вас до суду і викинути з квартири за несплачені борги. Органи соціального захисту відіграють лише посередницьку роль і не можуть надати реальної допомоги мільйонам безробітних і безхатченків. Субсидії призначаються тим, хто міг би без них обійтися. А той, хто не має елементарних умов для виживання, не має і законного права на їх отримання.
     Так звані «реформи» боляче вдарили по найбільше соціально незахищених верствах і прирекли на вимирання мільйони українців. Люди налякані зростаючими цінами на все і вся, регулярними повістками про виклики до суду через борги. Невпевненість у завтрашньому дневі, страх переповнюють людські серця. Ми перетворилися в державу працюючих пенсіонерів і безробітної молоді, олігархів і злидарів, незахищеної старості й травмованого підростаючого покоління.
     Влада цікавиться нами як джерелом своїх прибутків. А якщо цього немає, то лише – нашими голосами на виборах. Подивіться, як вона вже зараз, за півроку до них, перекроює так званий «кризовий бюджет», підвищуючи пенсії, обіцяє повернути гроші, втрачені в Ощадбанку, надати іпотечні кредити на житло і т.д. Я все це сприймаю як звичайну передвиборну демагогію сучасної влади! Та й новий парламент нічого в Україні не змінить.
     Адже вже сьогодні можна впевнено констатувати, що в нас сформувалася президентська республіка. А що буде далі? Ще рік тому ми говорили, що Україна ніколи не була так близька до асоціації з Євросоюзом, а сьогодні говоримо протилежне – за 20 років Незалежності ми ще ніколи не були так далеко від Європи. Лідери опозиції (як би хто до них не ставився!) - у в’язниці, права простих громадян елементарно порушуються, судово-каральні органи перетворюються в дамоклів меч, що навис над суспільством.
     На мою думку, сьогодні ми живемо в умовах урізаної «реальної демократії». Свобода у нас ніби є, але що це за свобода? Свобода померти від голоду під парканом чи свобода від нормального, забезпеченого людського життя? А розрекламована свобода слова поступово взагалі перетворюється на п’яте колесо до воза української демократії! Ця свобода є лише на деяких телеканалах чи програмах, наприклад, ТВІ, «Свобода» С.Шустера, «Велика політика» Є.Кисельова. А подивімося, що робиться на регіональному рівні, в місцевих ЗМІ. Попробуйте покритикувати наших місцевих князів у місті, районі чи області, написати правду про зловживання чиновників на місцях. Це практично неможливо, а в протилежному випадку вам перекриють кисень відразу, без будь-якого пояснення, і ви потрапите в розряд тих, хто нікому не потрібен.
     Десь прочитав слова: «Держава, в якій чоловіки втратили почуття самоповаги, жінки – почуття гордості, а діти – надію, приречена». Невже це про нас, про Україну? Не хочеться вірити, що даремні були десятиріччя боротьби за її волю, а спалах помаранчевої свободи виявився лише миттє- вістю? Невже ми знову поринемо в сплячку, як путінська Росія, яка після декоративних виборів 4 березня, остаточно утвердилася як антидемократична держава? Невже йдемо до диктатури?!
     Ніколи не був прихильником комуністичної ідеології, але зараз обома руками підписався б під словами Карла Маркса: «Великі здаються нам великими лише тому, що ми самі стоїмо на колінах. Піднімімося!»
     Юрій КАТИШЕВ.


  коментарі: 4

 :   (написано 08.05.2012 в 08:59 з адреси:  h131-190.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік