Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 З ЛІХТАРИКОМ У. . . ЄВРОПУ

Село наше Довжки розташоване в північній частині області і району, межуючи з Рівненщиною. Славилося воно колись роботящими людьми і високими врожаями. У нас все було: і молочнотоварна ферма, і свиноферма, і птахоферма. Скільки вироблялося різної харчової продукції - екологічно чистої і життєво необхідної! Все було - і все пропало. Захотілося отим іноземцям зруйнувати наш лад, посіяти між нашим народом ворожнечу, зробити нас залежними від них. От і зробили. Їдуть молоді люди найматися на роботу і за кордон, і до своїх багатіїв, котрі зуміли прихватити все, що змогли.
     Наша тваринницька ферма була віддалена від села, і за часів застою туди була прокладена дорога з плит. Які були раді цією дорогою всі працівники ферми! В будь-яку пору року - чи весною, коли тануть сніги й настає бездоріжжя, чи весною в дощову пору - ішли собі та їхали тією твердою дорогою. Але настав час розрухи, нічого не залишилось, одні руїни зостались і дорога - в нікуди. Скільки бажаючих ділків приїздили прибрати ті плити. І міряли, і рахували їх, і погрожували для сільського голови Наталії Мельник. Але завдяки її мужності плити таки не поїхали з села. Дякуючи голові та районному керівництву, а ще - керівнику дорожньої служби цими плитами, як уже повідомлялось в газеті, було прокладено дороги на двох вулицях села. Дуже вдячні наші жителі за таку благодать - не місимо вже болота, хоч що-небудь маємо, як у людей!
     Колись наше село входило в 30-кілометрову зону. Але з роками, так як було на межі зони, мабуть, поволі відсунулось... Коли міняли лінії електропередач, то були по всьому селу розвішені ліхтарі, котрі дуже мало нам посвітили. А як погасли лампочки, отоді ми, мабуть, і вийшли із тієї зони. А жаль. Які були раді люди! Ідеш, бувало, в пізню пору, а тут тобі ще й ліхтар підсвічує, і вже в калюжу не втрапиш. А тепер висять ліхтарі, провідки від’єднані і, певно, чи то від сорому, чи від того, що не дають ніякої користі людям, місцями повідвертали вони свої “голови”. Згадуються лише слова такої популярної пісні 60 років «Пусть же всегда они людям светят в пути мои ночные друзья, фонари». Скажете, діждались твердої дороги, то ще й хочуть, щоб підсвічувало? Ідіть собі посередині вулиці навпомацки і в багнюку вже не втрапите. Але ж так хочеться нам цивілізації!
     Прочитавши гарну публікацію «Довжківський матріархат», хочу написати про ще одну проблему. Дякуючи власникам, автобуси до села тепер ходять регулярно, хоч і обвозять нас по сусідніх селам, але ж таки їдеш. Були навіть пустили рейс прямо на Славуту, та з настанням морозів його припинили. Може, хоч тепер, коли потепліло, буде такий прямий рейс на Славуту, як раніше ходив по п’ять разів на день? От би знайшлася ще добра людина, яка б відкрила нам приміщення автобусної зупинки! Мабуть, там якийсь древній замок висить, що не можна підібрати ключа? Але нічого, якось перестояли ми морозну снігову пору… Головне – літом, щоб сонце не пекло в голову. Отак стоїмо ми на семи вітрах, а поруч - призначена для цього будівля. Хочу наголосити: незважаючи ні на що, село наше ще живе. Знаємо, поруч працюють на всю два мільйонники, а ми сільськими вулицями з ліхтариком ідемо в... Європу, вдихаючи на повні груди власну радіацію.
     Шановні працівники нашого щотижневика, якщо зможете, пропустіть цей лист у газету. Буду дуже вдячний, і не тільки я, а всі жителі села. Може, щось відімкнеться у нас чи засвітиться у вечірню пору, як у людей. Бо ми також люди.
     Іван Гайдук, с.Довжки.


  коментарі: 4

 :   (написано 08.05.2012 в 08:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:10 з адреси:  h131-128.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік