Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.03.2012 ЛЮБОВ’Ю ОБІЙМАЄ СВІТ

Про неї складають вірші, співають пісні, малюють з неї портрети. Нею захоплюються, їй довіряють, а найбільше їй дякують, ласкаво називають Нінуля, Ніночка, з повагою та любов’ю – Макарівна (навіть внуки не інакше як Макарівною звуть). Йдеться про милу, світлу, мудру, щедру і дорогу багатьом-багатьом Ніну Макарівну Євтушенко. В одному із віршів, присвячених Ніні Макарівні, читаю: «Усі її люблять, дуже поважають, всі її поради з вдячністю сприймають».
     Багато славутчан дякують цій жінці за добрий усміх мудрих очей, за філософську розважливість та оптимізм. А що вже казати про колектив Славутського народного хору ветеранів війни і праці, який обрав її керівником організаційної роботи хору. Прийшовши в колектив, Ніна Макарівна дбає, щоб він працював гармонійно і натхненно, поповнювався новими співучими голосами. Завжди вона - у пошуках нових творчих ідей і планів. З її ініціативи та за допомогою інших членів хору була написана історія хору і знятий відеофільм, який дійсно залиши- ться історією й нам, і нащадкам. Відеодиски були вручені всім учасникам хору. Навіть за кордоном дивляться тепер його історію й слухають пісні. І в цьому - чи не найбільша заслуга саме Ніни Макарівни.
     Крім того, вона не залишає поза увагою жодного учасника хору, завжди привітає з днем народження, ювілейною датою, підтримає в скрутну хвилину морально і матеріально. Мені пощастило бачити Ніну Макарівну Євтушенко і на заняттях та виступах хору ветеранів, і на засіданнях клубу «Оберіг», і в офісі ГО «Діти вій-ни», і коли вона розмовляла з відвідувачами, і просто в колі друзів та знайомих. Дивувало завжди її натхненне миле обличчя, вражали невичерпна енергія, сяючі очі, сміх, комунікабельність, весела вдача і доброта. І цю її привабливість відчуваю не тільки я.
     Якщо для щастя потрібно, щоб тебе любили, то Ніна Макарівна - щаслива людина. Її люблять рідні, близькі, знайомі і навіть малознайомі, сусіди. І всі, кожен по-своєму дивуються: «…Де брала сили? Коли встигала? То вона перша в гімнастичному залі, то всіх дивував її волейбольний азарт... Ансамбль танцювальний (прославлений «Пролісок»!) її не хотів аж ніяк відпускати. “Каталог грамот пора вже складати…» - сказав про неї в свій час член хорового колективу Микола Носачук. А Валентин Чумак відзначив: «І співає, й та-нцює, і тішить кулінарним творінням вона. Ветеранському хору народному віддає свої сили сповна».
     Великодушна, у найвищому значенні цього слова, Ніна Макарівна вірить в людей і у все хороше. Вона вміє і любить радіти. Дивлячись на неї, забуваєш свої тривоги та болі. Життя її наповнене турботами про людей. Радісною любов’ю обіймає вона світ. А в ньому - своїх донечок Аню й Альону, внуків Юлю, Максима та Сашу.
     Її великого серця, багатої душі вистачає на всіх!
     Марія КАРАВАН.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік