Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.03.2012 ІЗ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РДА

Нещодавно відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації, де було розглянуто кілька актуальних питань життєдіяльності району.
     ВЕСНА НАСТУПАЄ…
     З першого питання порядку денного – щодо підготовки агроформувань району до проведення комп- лексу весняно-польових робіт - присутніх інформував начальник упра- вління агропромислового розвитку РДА Анатолій Корсун. Доповідач, зокрема, зазначив, що під урожай поточного року восени було посіяно озимі зернові культури на площі 13990га, озимий ріпак - на 4283га, що на 552га менше, ніж у 2011 році. Під час весняно-польових робіт необхідно буде засіяти яровий клин в 22853га, у т.ч. 9335 - ярими зерновими та зернобобовими, 11613 - технічними, 1892 гектари – кормовими культурами.
     Як зазначив доповідач, згідно з результатами відповідних досліджень, усі посіви озимих культур, що зійшли торік восени на полях району, нині перебувають у доброму та задовільному стані (стан схожості - 96%). Проте, вони вимагають достатнього азотного підживлення, що й рекомендовано провести керівникам агроформувань району по мерзло- талому грунті в необхідних обсягах.
     Для проведення посівної кампанії агроформуваннями району на даний час заготовлено 1672 тонни насіння ярих зернових культур (98,8%) від потреби. Також із метою здійснення сортозаміни та сортооновлення триває робота з придбання високорепродукційного насіння ярих зерно- вих культур, у т.ч. заготовлено 15 тонн елітного насіння цих культур, що становить усього 29,2% до планового показника.
     Значна частина коштів підприємств спрямовується на закупівлю міндобрив, яких поки що придбано 2513 тонн (30% від потреби). Закуплено також засоби захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів, хоча, в недостатній кількості й то лише у деяких господарствах району.
     Рівень готовності ґрунтообробної та посівної техніки в сільгосппідприємствах нині становить 97%. На період весняно-польових робіт госпо- дарствами району на даний час придбано лише 270 тонн палива (45% від потреби).
     Як зазначив керівник, фінансування комплексу весняно-польових робіт у сільгосппідприємствах району буде проводитись із різних джерел - як за рахунок власних коштів (49млн 800тис.грн) та запозичених (10млн 800тис.грн).
     
     СІМЕЙНІ ПРОБЛЕМИ…
     Про роботу з сім’ями, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, колегія заслухала директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталію Войтюк. У своєму виступі Наталія Олексіївна розповіла, що на контролі в центрі перебувають 514 багатодітних сімей, де виховується 1760 дітей, а також 69 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, де зростають 172 дитини, та 97 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 2 прийомні сім’ї, де виховується 5 дітей, 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому мешкає 6 дітей, а також 8 осіб, що повернулись з місць позбавлення волі, та 38 молодих людей, засуджених до покарань без позбавлення волі.
     Торік клієнтами центру стала 121 сім’я, яким було надано 255 соціальних послуг, а також 4 сім’ї та 2 особи, котрі опинилися в складних життєвих обставинах, - для них було вирішено питання щодо проживання, підведення світла до осель, надано допомогу в лікуванні дітей, оформленні паспортів, відновленні втрачених документів.
     З початку поточного року клієнтами центру вже стали 8 молодих осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, а також 38 молодих людей, засуджених без позбавлення волі, котрим було надано відповідні соціальні послуги: сприяння в працевлаштуванні, оформленні відповідних документів, продовженні навчання. Протягом минулого року центром було надано соціальні послуги для 124 дітей з особливими потребами: винайдено кошти для їх лікування, реабілітації, придбання ліків.
     ЗНОВУ ПРО
     ЗЛОЧИННІСТЬ…
     Далі члени колегії заслухали завідувача сектору із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА Михайла Лозінського і начальника Славутського РВ УМВС Степана Кшевжінського, які інформували про стан роботи з питань профілактики злочинності, запобігання, протидії корупції у 2011 році та завдання на 2012 рік.
     Судячи з їх виступів, можна зробити висновок, що минулоріч суттєвого загострення криміногенної си- туації в районі не спостерігалось: вона навіть дещо поліпшилась у порівнянні з попереднім роком. Приміром, в цілому торік у районі було скоєно 239 злочинів проти 242 у 2010 році, в т.ч. неповнолітніми було вчинено 14 злочинів (у 2010 році було 19).
     Проте, торік в районі було скоєно два навмисні вбивства, а також зареєстровано два факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, внаслідок чого настала смерть потерпілих. Таких навмисних убивств у 2009-2010 роках на Славутчині не траплялося. Також у порівнянні з 2010 роком рецидивна злочинність у районі зросла втричі, а кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, – вдвічі. Більшу частину цих злочинів становили крадіжки усіх форм власності (55%).
     
     ІНШЕ…
     На завершення засідання колегії було заслухано начальника загального відділу апарату РДА С.П.Рощук, яка поінформувала про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2011 році, та начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Л.В.Ткачук, яка доповіла про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами сільських рад у 2011 році. Розглянувши та обговоривши усі вищезазначені питання, вказав-ши на недоробки в роботі деяким доповідачам, члени колегії прийня- ли відповідні рішення. Зокрема, бу-ло вирішено доопрацювати рішення відносно питання, що стосується роботи з сім’ями, котрі опинилися в складних сімейних обставинах, яке буде повторно розглянуто на наступному засіданні колегії.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК.
     
     Завжди вистачає клопотів у сумлінних працівників ТОВ «Райагропроменерго» - зварювальника-електромонтера Костянтина Володимировича Метельського, який має 10 років стажу (на фото - зліва) та досвідченого майстра Анатолія Михайловича Іванчука, який трудиться майже три десятиліття на цьому підприємстві, що займається різними видами електромонтажних робіт, перемоткою електродвигунів, надає послуги в ремонті паливної апаратури, проводить різні електротехнічні виміри тощо.


  коментарі: 5

Антин : Зачем вообще эти заседания освещать, что в них интересного для читателя-ничего! Обыденная рутина..  (написано 21.03.2012 в 16:30 з адреси:  176.8.15.30)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік