Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2012 ІЗ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РДА

Нещодавно відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації, де було розглянуто кілька актуальних питань життєдіяльності району.
     ВЕСНА НАСТУПАЄ…
     З першого питання порядку денного – щодо підготовки агроформувань району до проведення комп- лексу весняно-польових робіт - присутніх інформував начальник упра- вління агропромислового розвитку РДА Анатолій Корсун. Доповідач, зокрема, зазначив, що під урожай поточного року восени було посіяно озимі зернові культури на площі 13990га, озимий ріпак - на 4283га, що на 552га менше, ніж у 2011 році. Під час весняно-польових робіт необхідно буде засіяти яровий клин в 22853га, у т.ч. 9335 - ярими зерновими та зернобобовими, 11613 - технічними, 1892 гектари – кормовими культурами.
     Як зазначив доповідач, згідно з результатами відповідних досліджень, усі посіви озимих культур, що зійшли торік восени на полях району, нині перебувають у доброму та задовільному стані (стан схожості - 96%). Проте, вони вимагають достатнього азотного підживлення, що й рекомендовано провести керівникам агроформувань району по мерзло- талому грунті в необхідних обсягах.
     Для проведення посівної кампанії агроформуваннями району на даний час заготовлено 1672 тонни насіння ярих зернових культур (98,8%) від потреби. Також із метою здійснення сортозаміни та сортооновлення триває робота з придбання високорепродукційного насіння ярих зерно- вих культур, у т.ч. заготовлено 15 тонн елітного насіння цих культур, що становить усього 29,2% до планового показника.
     Значна частина коштів підприємств спрямовується на закупівлю міндобрив, яких поки що придбано 2513 тонн (30% від потреби). Закуплено також засоби захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів, хоча, в недостатній кількості й то лише у деяких господарствах району.
     Рівень готовності ґрунтообробної та посівної техніки в сільгосппідприємствах нині становить 97%. На період весняно-польових робіт госпо- дарствами району на даний час придбано лише 270 тонн палива (45% від потреби).
     Як зазначив керівник, фінансування комплексу весняно-польових робіт у сільгосппідприємствах району буде проводитись із різних джерел - як за рахунок власних коштів (49млн 800тис.грн) та запозичених (10млн 800тис.грн).
     
     СІМЕЙНІ ПРОБЛЕМИ…
     Про роботу з сім’ями, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, колегія заслухала директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталію Войтюк. У своєму виступі Наталія Олексіївна розповіла, що на контролі в центрі перебувають 514 багатодітних сімей, де виховується 1760 дітей, а також 69 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, де зростають 172 дитини, та 97 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 2 прийомні сім’ї, де виховується 5 дітей, 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому мешкає 6 дітей, а також 8 осіб, що повернулись з місць позбавлення волі, та 38 молодих людей, засуджених до покарань без позбавлення волі.
     Торік клієнтами центру стала 121 сім’я, яким було надано 255 соціальних послуг, а також 4 сім’ї та 2 особи, котрі опинилися в складних життєвих обставинах, - для них було вирішено питання щодо проживання, підведення світла до осель, надано допомогу в лікуванні дітей, оформленні паспортів, відновленні втрачених документів.
     З початку поточного року клієнтами центру вже стали 8 молодих осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, а також 38 молодих людей, засуджених без позбавлення волі, котрим було надано відповідні соціальні послуги: сприяння в працевлаштуванні, оформленні відповідних документів, продовженні навчання. Протягом минулого року центром було надано соціальні послуги для 124 дітей з особливими потребами: винайдено кошти для їх лікування, реабілітації, придбання ліків.
     ЗНОВУ ПРО
     ЗЛОЧИННІСТЬ…
     Далі члени колегії заслухали завідувача сектору із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА Михайла Лозінського і начальника Славутського РВ УМВС Степана Кшевжінського, які інформували про стан роботи з питань профілактики злочинності, запобігання, протидії корупції у 2011 році та завдання на 2012 рік.
     Судячи з їх виступів, можна зробити висновок, що минулоріч суттєвого загострення криміногенної си- туації в районі не спостерігалось: вона навіть дещо поліпшилась у порівнянні з попереднім роком. Приміром, в цілому торік у районі було скоєно 239 злочинів проти 242 у 2010 році, в т.ч. неповнолітніми було вчинено 14 злочинів (у 2010 році було 19).
     Проте, торік в районі було скоєно два навмисні вбивства, а також зареєстровано два факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, внаслідок чого настала смерть потерпілих. Таких навмисних убивств у 2009-2010 роках на Славутчині не траплялося. Також у порівнянні з 2010 роком рецидивна злочинність у районі зросла втричі, а кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, – вдвічі. Більшу частину цих злочинів становили крадіжки усіх форм власності (55%).
     
     ІНШЕ…
     На завершення засідання колегії було заслухано начальника загального відділу апарату РДА С.П.Рощук, яка поінформувала про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2011 році, та начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Л.В.Ткачук, яка доповіла про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами сільських рад у 2011 році. Розглянувши та обговоривши усі вищезазначені питання, вказав-ши на недоробки в роботі деяким доповідачам, члени колегії прийня- ли відповідні рішення. Зокрема, бу-ло вирішено доопрацювати рішення відносно питання, що стосується роботи з сім’ями, котрі опинилися в складних сімейних обставинах, яке буде повторно розглянуто на наступному засіданні колегії.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК.
     
     Завжди вистачає клопотів у сумлінних працівників ТОВ «Райагропроменерго» - зварювальника-електромонтера Костянтина Володимировича Метельського, який має 10 років стажу (на фото - зліва) та досвідченого майстра Анатолія Михайловича Іванчука, який трудиться майже три десятиліття на цьому підприємстві, що займається різними видами електромонтажних робіт, перемоткою електродвигунів, надає послуги в ремонті паливної апаратури, проводить різні електротехнічні виміри тощо.


  коментарі: 5

Антин : Зачем вообще эти заседания освещать, что в них интересного для читателя-ничего! Обыденная рутина..  (написано 21.03.2012 в 16:30 з адреси:  176.8.15.30)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік